Hlavní účetní

Jméno/Firma
Moore Czech Republic s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Bankovnictví
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
14. 9. 2024

Pro našeho klienta aktuálně hledáme vhodného kandidáta na pozici Hlavní účetní.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za zpracování měsíčních účetních závěrek
  • komunikace s finančním úřadem, auditory
  • spolupráce při tvorbě finančních plánů
  • účtování bankovních operací, příprava platebních příkazů
  • vyúčtování služebních cest zaměstnanců
  • příprava platebních příkazů, účtování bankovních operací
  • vedení evidence stálých plateb
  • vytváření a udržování informační soustavy organizace

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • znalost účetních postupů
  • orientace v daňové a účetní legislativě
  • velmi dobrá znalost MS Office
  • samostatnost
  • znalost oblasti příspěvkové organizace v rámci vedení účetnictví

Nabízíme:

  • Práci v malém kolektivu, který má primární pozici v rámci ostatních administrativních pracovišť
  • Dále nabízíme 25 dnů dovolené, zvýhodněné stravenky a příspěvek na penzijní spoření + další benefity v rámci FKSP a kolektivní smlouvy
  • Prohlubování kvalifikace z nákladů zaměstnavatele
  • 13.plat
  • po zapracování možný Homeoffice