Vedoucí sekce sociálních služeb pro rodinu a občana

Jméno/Firma
PROXIMA SOCIALE
Pracoviště
Rakovského 3138/2, Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Školství a vzdělávání
Vytvořeno
16. 9. 2024

Hledáme zkušenou vedoucí / zkušeného vedoucího pro týmy 3 sociálních služeb – Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi, azylový dům a občanská poradna.

Úvazek: 1,00

Lokalita: Praha 12

Nástup: od 1. 10. 2024 nebo dle dohody

Náplň práce:

· Řízení 3 týmů sociálních služeb – sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi, azylový dům, občanská poradna

· Odpovědnost za úsek, kde pracuje 12 zaměstnanců.

· Zajištění provozu služeb, garance kvality služeb.

· Zvyšování kvality a inovace služeb.

· Podíl na přímé práci ve službě azylový dům – vykrývání v nepřítomnosti pracovnic.

· Spolupráce na naplňování vize a plánování aktivit společnosti.

· Účast na řízení organizace – součást managementu společnosti.

· Příprava žádostí o finanční podporu (dotace, granty), zpracování statistik služeb a závěrečných zpráv.

· Spolupráce na PR a fundraisingu.

Požadujeme:

· Zkušenosti s vedením týmu a schopnost týmové spolupráce.

· Orientace v zákoně o sociálních službách a zásadách kvality sociálních služeb.

· Zájem o inovativní metody sociální práce.

· Dobré organizační a komunikační schopnosti, samostatnost a spolehlivost.

· Ochotu cestovat a navštěvovat jednotlivé lokality.

· Pracovní zkušenost v sociálních službách.

Nabízíme:

· Smysluplnou práci v profesionální přední neziskové organizaci s třicetiletou historií.

· Pozice v managementu organizace.

· Spolupodílení se na fungování a rozvoji organizace.

· Spolupráci s dobře fungujícím, kompetentním týmem.

· Zaškolení a pravidelnou podporu (supervize, intervize, metodická podpora).

· Mzdu odpovídající rozmezí 46.000 - 48.000 Kč plus osobní ohodnocení.

· Pravidelné vzdělávání a účast na konferencích.

· 200h výměra dovolené, 40h osobního volna, možnost Home Office, možnost studijního volna.

· Prostor pro vlastní vize, realizaci nápadů a profesní růst.

K výběrovému řízení zašlete:

1. profesní CV

2. motivační dopis

3. Vaše pojetí kvalitní a efektivní terénní služby pro děti a mládež.