Technik monitorování rádiového spektra Tehov (SM281)

Jméno/Firma
Český telekomunikační úřad
Pracoviště
K Radiostanici 104, Tehov
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
16. 9. 2024

Český telekomunikační úřad podporuje rovnost žen a mužů a diverzitu v rozhodovacích pozicích. Z tohoto důvodu vítáme zájem žadatelek i žadatelů.

Náplň práce:

  • celostátní koordinace a metodické usměrňování elektronických komunikací včetně ochrany zájmů spotřebitele v oblasti elektronických komunikací,
  • analýza systémových požadavků (funkcí a schopností, uživatelských a bezpečnostních požadavků, požadavků na rozhraní, provoz na údržbu), navrhování architektury systému automatizovaného systému monitorování kmitočtového spektra a integrace jeho složek s jinými systémy,
  • spolupráce s jinými orgány státní správy a organizacemi zabývajícími se činností v dané oblasti,
  • provádění odborných prací v rámci měření a vyhodnocování využití a obsazenosti kmitočtového spektra,
  • rozhodovací činnost včetně provádění úkonů ve správním řízení,
  • samostatná činnost na el. sdělovacím zařízení se silovými prvky nn,
  • řízení motorového vozidla při výkonu funkce.

Požadavky:

  • VŠ vzdělání v magisterském studijním programu technického směru se zaměřením na elektrotechniku,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • zodpovědnost, preciznost, schopnost týmové spolupráce,
  • samostatné řešení zadaných úkolů.

Nabízíme:

  • výkon práce v Tehově,
  • služební poměr na dobu neurčitou,
  • možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání,
  • 5 týdnu dovolené,
  • plný úvazek,
  • samostatnou zajímavou práci v oblasti státní správy a stabilní zázemí veřejné instituce,
  • zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, příspěvek z FKSP, MultiSport karta),
  • platové zařazení do 13. platové třídy,
  • nástup možný v listopadu 2024 nebo dle dohody.

NEPŘEHLÉDNĚTE! Výběrové řízení se řídí zákonem č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů. Podrobné informace a postup podání žádosti do výběrového řízení naleznete na: