Nákupčí s angličtinou

Jméno/Firma
MESIT holding, a.s.
Pracoviště
Sokolovská 573, Uherské Hradiště
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
18. 9. 2024

Pracovní nabídka

Požadujeme:

• min. SŠ vzdělání (zaměření elektro výhodou – není podmínkou)
• znalost AJ na úrovni min. B2
• praxe v oboru vítána – není podmínkou
• dobrá znalost práce na PC (Microsoft office)
• organizační a komunikační dovednosti
• schopnost rychle se učit novým věcem
• vysoké pracovní nasazení, samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita, aktivita, osobní přístup a pečlivost
• pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení

Náplň práce:
• zajišťuje dodávky materiálů a zboží v požadovaném množství a kvalitě
• vedení poptávkových řízení
• výběr dodavatelů podle sortimentu, cen, způsobu dopravy, poskytovaných služeb, servisu
• připravuje a uzavírá kontrakty s dodavateli
• vystavuje objednávky, kontroluje dodržování smluvených podmínek
• minimalizuje náklady za materiál, přepravu a skladování
• provádí analýzu dodávek z hlediska efektivnosti a dodržování smluvených podmínek

Nabízíme:
• zaměstnání v dlouhodobě prosperující společnosti skupiny MESIT, s více než 70letou tradicí, která je součástí skupiny OMNIPOL
• finanční ohodnocení respektující schopnosti a dovednosti
• příjemné pracovní prostředí
• kompletní zaškolení na dané pozici
• jazykové kurzy a odborný rozvoj
• 5 týdnů dovolené, věrnostní odměny
• benefitní systém
• zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky
• možnost kvalitního stravování přímo v areálu s příspěvkem zaměstnavatele
• školka, příměstské tábory pro děti zaměstnanců