Obchodní zástupce – zemědělské stroje Jižní Čechy

Jméno/Firma
HR Direct s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Prodej a obchod
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
18. 9. 2024

Naším klientem je úspěšný český výhradní dovozce a distributor značkové zemědělské techniky.

Náplň práce:

  • prodej celého portfolia zemědělské techniky ve svěřeném regionu
  • plnění zadaných obchodních cílů
  • akvizice nových zákazníků a zvyšování prodeje stávajícím klientům
  • poskytování odborných konzultací klientům, podpora prodeje
  • vyjednávání obchodních podmínek
  • mapování aktivit klientů a konkurence v regionu
  • reporting, vedení záznamů o vlastních aktivitách, zadávání dat do CRM systému
  • zvyšování vlastní odborní kvalifikace

Požadavky:

  • minimálně SŠ vzdělání, nejlépe technického zaměření
  • zkušeností v prodeji – ideálně prodej zemědělské nebo manipulační techniky – případně jiného zboží určeného pro stejnou klientelu - zemědělství
  • obchodní zručnosti, komunikativnost, ambice být úspěšný
  • profesionální vystupování
  • ochota učit se
  • MS Office
  • bezúhonnost
  • bydliště v relevantním regionu

Nabízíme:

  • motivační finanční ohodnocení
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • podporu vzdělávání a odborný růst
  • zázemí stabilní a dlouhodobě úspěšné společnosti

V případě, že Vás naše nabídka oslovila, pošlete nám, prosím, Vaše profesionální c.v. Máte-li další dotazy, kontaktujte, prosím, přímo paní Zaťkovou, tel. 603422135.