Disponent B2B Přeprav

Jméno/Firma
JOBSTART s.r.o.
Pracoviště
Chrášťany
Požadované vzdělání
Základní
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Vytvořeno
19. 9. 2024

Pro našeho klienta, kterým je logistická společnost hledáme Disponenta B2B Přeprav.

Náplň práce
· Organizace a koordinace paletové přepravy mezi B2B zákazníky
· Komunikace s dopravci, dodavateli a zákazníky v anglickém jazyce
· Řešení logistických problémů a optimalizace přepravních procesů
· Správa a evidence přepravních dokumentů
· Spolupráce s interními odděleními společnosti

Požadujeme
· Zkušenosti s paletovou přepravou – VELKOU VÝHODOU
· Komunikativní znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
· Výborné organizační schopnosti a schopnost řešit problémy
· Časovou flexibilitu a schopnost pracovat pod tlakem
· Praxi na pozici disponenta B2B přeprav
· Znalost práce na PC (MS Office, logistické systémy)

Nabízíme
· Práci ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
· Příjemné pracovní prostředí a moderní kanceláře
· Motivující platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity
· Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
· Kancelář na Praze – západ
· Lokalitu s dobrou dopravní dostupností a pohodlným parkováním

Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis. Těšíme se na Vaše reakce!