Manažer/ka středisek

Jméno/Firma
ACARA PRAHA,s.r.o.
Pracoviště
Na Lánech 105, Litomyšl
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
22. 9. 2024

Hledáme Manažera/ku středisek, který/á posune naši výrobu na novou úroveň!

Místo výkonu práce: Litomyšl, Kunčina

Chceš být součástí naší úspěšné výrobní společnosti a aktivně přispívat k jejímu růstu? Hledáme osobnost s technickým backgroundem a manažerskými schopnostmi, která povede naše výrobní střediska v Litomyšli a Kunčině.

Co vás čeká:

  • Inovace a rozvoj: Zavádění nových technologií a optimalizace výrobních procesů
  • Vedení projektů: Vedení výstavby nových částí výroby a rozvoj stávajících prostor
  • Nábor a školení: Spolupráce na náboru nových zaměstnanců a zajišťovat jejich školení
  • Provozní řízení střediska: Řešení každodenních provozních záležitostí a zajištění plynulého chodu výroby
  • Řízení týmů: Vedení, školení a motivace týmů, hodnocení jejich výkonu a návrhy na odměny
  • Bezpečnost: Dohlížení na dodržování bezpečnostních a protipožárních předpisů a certifikaci výroby
  • Vývoj produktů: Podíl na vývoji nových a zlepšování stávajících produktů
  • Reporting: Pravidelné podávání zpráv o stavu výroby vedení společnosti

Co očekáváme:

  • Klidnou a rozhodnou osobnost s odpovědným přístupem
  • Schopnost zavádět změny a posouvat výrobní procesy vpřed
  • Realistický přístup s manažerským know-how pro úspěšnou implementaci změn
  • Pokročilou angličtinu (C2) pro zavádění technologií slovem i písmem
  • Výborné organizační schopnosti a technické zaměření

Co nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání: Práce v úspěšné české výrobní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Možnost se podílet na rozvoji společnosti: Příležitost realizovat vlastní nápady a být aktivní součástí růstu firmy
  • Profesní růst: Možnost se neustále rozvíjet a posouvat ve své kariéře
  • Bonusy: Pravidelné bonusy za dosažené výsledky a efektivní vedení výroby
  • Služební automobil: Služební automobil pro pracovní i soukromé účely
  • Nástup ihned: Čekáme jen na vás!

Chceš být součástí našeho týmu? Ozvěte se nám!

Petra Jungová, HR specialist, +420 736 488 484