Jste nadšenec do zbraní? Proměňte koníček v kariéru! #i1ica

Jméno/Firma
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
22. 9. 2024

Pracovní nabídka

Pracovní náplň:

Máte vášeň pro zbraně a vše, co s nimi souvisí? Jste komunikativní a bavilo by Vás pomáhat s výběrem tohoto sortimentu ostatním? Chcete aby práce byla zároveň i Vaším koníčkem? Lákají Vás benefity jako získání zbrojního průkazu, příspěvky na penzijko, volnočasové aktivity aj.? Pak nás určitě kontaktujte, hledáme přátelské a spolehlivé kolegy na pozici prodejce do podnikové prodejny.

Co u nás budete dělat?

Aktivně prodávat zbraně a střelecké doplňky našim zákazníkům
Poskytovat odborné poradenství a konzultace
Udržovat a rozvíjet dlouhodobé vztahy se zákazníky
Pečovat o vystavené zboží a zajišťovat atraktivní prezentaci sortimentu, předvádět produkty

Nástup je možný ihned a přímo do kmenového stavu firmy, nejedná se o agenturní zaměstnávání.

Pracovní doba: 9:00-18:00 PO-PÁ (v rámci přesčasů vybíráno náhradní volno v pátek).

Připojte se k nám a buďte součástí světa, kde adrenalin a preciznost jdou ruku v ruce. Těšíme se na Vás. Absolventi vítáni!

Nabízíme:

- zajímavé mzdové ohodnocení
- příspěvek na penzijní připojištění
- zajištění a zaplacení zbrojního průkazu
- zaměstnání u firmy s dlouholetou tradicí v zajímavém oboru
- plnou podporu v osobním a kariérním rozvoji
- 5 týdnů dovolené + sick days
- firemní poliklinika (lékař, masáže, rehabilitace, zubař...)
- e-stravenky
- benefity na volnočasové a kulturní aktivity, mimořádné odměny a příspěvky
- zaučení v dané profesi a další odborné vzdělávání
- placené volno nad rámec ZP
- slevy na nákup produktů
- zvýhodněný tarif u mobilního operátora
- prohlubování kvalifikace
- příspěvky při narození dítěte, za darování krve, studium...
- odměny za jubilea a odchod do důchodu
- získání praxe v zajímavém oboru
- nástup přímo do kmenového stavu firmy
- telefon a notebook
- zajímavou a různorodou práci v přátelském kolektivu

Požadujeme:

- vášeň a nadšení pro zbraně a střelbu
- uživatelskou znalost práce na PC – MS Office, řidičský průkaz skupiny B
- aktivní znalost anglického jazyka
- příjemné vystupování a orientaci na zákazníka, komunikační dovednosti
- občanskou a trestní bezúhonnost