Specialista obchodních procesů-bonusy, dovolená navíc #kXE3r

Jméno/Firma
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Administrativa
Vytvořeno
22. 9. 2024

Pracovní nabídka

Pracovní náplň:

Baví Vás práce čísly, na které jste odborník? Do našeho stabilního týmu hledáme schopného a zkušeného jedince, který se bude podílet na plánování klíčových projektů pro obchodní oddělení. Mimo to bude mít na starosti také i systémovou analýzu dat, včetně i agendy obchodního controllingu. Pokud máte praxi v této oblasti a jste připraven/a přijmout nové výzvy, rádi vás přivítáme v našem týmu. Motivací Vám bude zajímavá mzda, fajn kolektiv a mnoho dalších benefitů.

Místo výkonu práce: Průhonice - velmi dobrá dojezdnost z lokalit Chodov, Háje, Opatov

Náplň práce:
- Koordinace a řízení projektů v rámci obchodního oddělení, od přípravné fáze až po úspěšnou realizaci.
- Aktivní spolupráce na vývoji a zlepšování CRM systému.
- Poskytování komplexní organizační a administrativní podpory pro obchodní oddělení
- Zajišťování přípravy podkladů pro mzdy a tvorbu obchodního plánu.
- Pravidelné vytváření reportů a analýz, které budou sloužit k efektivnímu rozhodování na úrovni vedení.

Nabízíme:

- zajímavé finanční ohodnocení
- jednosměnný provoz
- dovolená 5 týdnů
- systém Cafeteria
- příspěvek na penzijní připojištění
- stravenky 150 Kč
- přátelský kolektiv

Požadujeme:

- prokazatelné analytické schopnosti a zkušenost s obchodním controllingem
- znalost MS Office 365 - zejména Excel