Investiční technik

Jméno/Firma
Bezpečnostní informační služba
Pracoviště
Nárožní 1111/2, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Stavebnictví a reality
Vytvořeno
22. 9. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

* příprava, realizace a kontrola stavebních investičních akcí (výstavba, přestavba, modernizace administrativních budov)
* zpracovávání 3D modelů staveb, práce s daty, práce se stávající projektovou dokumentací za účelem vytvoření BIM modelů a jejich správy
* vytváření pasportizace stávajících objektů a projektování jejich změn
* příprava výběrových řízení na dodavatele
* konzultace a vyhodnocování nabídek od dodavatelů
* kontrola správnosti provádění prací
* převzetí stavební akce

Požadujeme:

* SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
* praktické zkušenosti v oblasti výstavby a investiční činnosti
* základní znalost 3D modelování staveb (SW Revit výhodou)
* logické a analytické myšlení, výborné vyjednávací a organizační schopnosti
* vlastní iniciativu a aktivní přístup k řešení průblémů
* pečlivost a zaměření na detail

Nabízíme:

* zázemí prestižní státní organizace
* různorodou a samostatnou práci
* služební benefity (30 dnů dovolené, možnost ubytování, příspěvek na stravování nebo rekreaci, lékařská péče aj.)