Regionální obchodní zástupce

Jméno/Firma
LEGRAND s.r.o.
Pracoviště
Sokolovská 100/94, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
22. 9. 2024

Hledáme regionálního obchodníka, který bude mít na starosti rozvoj obchodních aktivit v přidělené oblasti. Pokud máte zájem o dynamickou práci v oblasti elektrotechnického průmyslu a máte schopnost budovat a udržovat vztahy se zákazníky, pak je tato pozice pro vás.

Náplň práce:

  • Péče o svěřenou oblast Kraj Vysočina, Pardubický, Královéhradecký a identifikace obchodních příležitostí
  • Realizace obchodní strategie pro danou oblast
  • Aktivní vyhledávání nových klientů a budování dlouhodobých vztahů
  • Prezentace produktů a služeb
  • Koordinace v rámci obchodního týmu
  • Spolupráce s dalšími odděleními firmy
  • Reporting obchodních výsledků

Požadujeme:

  • Zkušenosti v oblasti prodeje nebo obchodu, ideálně elektrotechnického zaměření
  • Komunikační dovednosti a schopnost budovat vztahy se zákazníky
  • Samostatnost a proaktivitu
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Anglický jazyk výhodou

Nabízíme:

  • Motivační finanční ohodnocení
  • Možnost kariérního růstu
  • Pracovní flexibilitu
  • Firemní benefity
  • Práce v příjemném týmu lidí

Pokud se chcete dozvědět více, pošlete nám svoje CV. Budeme se těšit :)