Produktový specialista s NJ – podpora architektům

Jméno/Firma
METAL TRADE COMAX, a.s.
Pracoviště
Malovarská 796, Velvary
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Němčina
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
22. 9. 2024

Hledáme odborníka na technické poradenství a komunikaci s projektanty a architekty s komunikativní znalostí německého jazyka.

Co vás čeká

Naše společnost hledá zkušeného profesionála, který bude zodpovědný za komunikaci s projektanty, architekty a majiteli objektů. Dále bude poskytovat technické poradenství externím klientům, připravovat a vést prodejní a odborné prezentace, a prezentovat portfolio produktů naší firmy. Součástí práce je také odborné poradenství v oblasti našich produktů.

U nás máte jedinečnou příležitost otevřít dveře k novým obchodním možnostem.

Pokud máte zkušenosti v těchto oblastech a chcete se stát součástí dynamického týmu, neváhejte nás kontaktovat!

Co očekáváme od Vás:

  • Máte vysokoškolské vzdělání stavebního zaměření nebo střední školu stavebního zaměření s minimálně tříletou praxí v oboru.
  • Orientujete se ve stavební a projektové dokumentaci.
  • Ovládáte AutoCAD.
  • Vlastníte řidičský průkaz skupiny B a jste aktivní řidič, protože budete pravidelně cestovat na služební cesty.
  • Máte znalost německého jazyka na komunikativní úrovni.
  • Znalost anglického jazyka je výhodou.
  • Ovládáte MS Office.
  • Jste samostatní, flexibilní a kreativní.

Co vám můžeme nabídnout

  • Nástupní mzdu 55 000 Kč až 60 000 Kč
  • Po zkušební době až 20% odměny
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Služební auto i pro soukromé účely
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • Náborový příspěvek
  • Odborné produktové zaškolení
  • Jazykové a vzdělávací kurzy
  • Práci v příjemném moderním prostředí a kolektivu

U nás naleznete nejen zajímavou práce, ale i možnost vyřešit bytovou otázku. Naše společnost pro své zaměstnance ve Velvarech aktuálně staví byty, k nastěhování Q3/2025. Více informací na stránkách projektu https://pracecomax.cz/byty-comax/