Hledáme ambiciózní kolegy! - Praha

Jméno/Firma
Broker Investment, s.r.o.
Pracoviště
Korunní 810/104, Praha
Požadované vzdělání
Základní
Profese
Bankovnictví
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
22. 9. 2024

Chceš práci, kde si vyděláš stabilní peníze bez ohledu na tvé pracovní zkušenosti? Hledáš práci v moderním a přátelském kolektivu? Chceš mít své finance pod kontrolou a mít jistý příjem?

Pokud ano, pak jsi náš ideální kandidát!

NÁPLŇ PRÁCE:

Péče o stávající klienty:

  • Pravidelné monitorování jejich potřeb a očekávání
  • Informování o nových produktech, službách a možnostech, které jsou pro ně relevantní
  • Získávání zpětné vazby od klientů a její využití k neustálému zlepšování našich služeb
  • Celkový rozvoj a prohlubování spolupráce s našimi klienty
  • Drobná administrativa

Nové obchodní příležitosti:

  • Identifikujete vhodné klienty, kteří mají potenciál využít naše služby - v naší databázi je vždy koho kontaktovat
  • Informujete budoucí klienty o možnostech spolupráce, s důrazem na jejich individuální potřeby a očekávání
  • Poskytujete komplexní přehled o našich produktech a službách, vysvětlujete jejich výhody a specifika a pomáháte klientům při výběru nejvhodnějších řešení

Tímto způsobem se snažíme nejen vytvářet a udržovat, ale i rozvíjet dlouhodobé a vzájemně prospěšné vztahy s našimi klienty.

CO NABÍZÍME:

  • Průměrný plat 47000 - 69000 Kč (39000 Kč + tvůj minimální cíl = 47000 Kč. Maximální částka k výplatě není, výše výplaty záleží čistě na Tobě ????)
  • Profesionální školení, které bude trvat 14 dní, na jehož konci Tě odměníme 10000 Kč
  • Vybavíme Tě zajímavými informacemi a perfektními referencemi, s čímž práci u nás, zvládneš levou zadní????
  • Vstřícný a přátelsky kolektiv, který Ti se vším rád pomůže ????
  • Pracovní doba po-čt od 8:30-17:00, v pátek končíme v 15:00
  • Multisport kartu, aby si mohl/a zůstat v kondici ????
  • Možnost rychlého kariérního růstu, pro makléře, které jejich práce baví a odvádí kvalitní práci✔️

Zkušenosti z oboru jsou výhodou, nikoli podmínkou – vše co nebudeš znát Tě doučíme, pro nás je důležitá motivace????

CO OČEKÁVÁME:

  • Nadšení a chuť pracovat v oblasti investic a marketingu
  • Chuť učit se a proniknout do detailů naší profese
  • Spolehlivost a samostatnost
  • Dobré komunikační dovednosti (zejména v češtině nebo slovenštině)

Zasláním životopisu k nám uděláš první a důležitý krok ke své vysněné kariéře.????