OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - PRODEJCE NÁKLADNÍCH VOZIDEL

Jméno/Firma
OPENN s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
22. 9. 2024

Pro stabilní zahraniční společnost, která prodává, zajišťuje profesionální servis, produkuje nákladní automobily, hledáme kandidáta na pozici Obchodní zástupce - Prodejce nákladních vozidel pro region Praha a Střední Čechy. Pozice je vhodná jak pro zkušené kandidáty, tak i pro juniorní kandidáty, nedávné absolventy škol, kteří se aktivně zajímají o obchodní pozice v auto-moto oblasti a mají energii, chuť a proaktivní přístup k práci v obchodě, v komunikaci s klienty, se zákazníky.

Budete zajímavým kandidátem jestliže máte:

- SŠ vzdělání – technický nebo ekonomický obor

- Pracovní zkušenosti, ideálně na obchodní pozici v oblasti automotive

- Povědomí a zájem o obor a trh nákladních vozidel

- Znalost AJ vítána – možnost využívání v komunikaci s centrálou a dalšími pobočkami

- Uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint)

- Komunikativnost, spolehlivost, samostatnost

- Alespoň částečná technická znalost automobilů

- Obchodní a prezentační dovednosti

- Schopnost empatického, proklientského přístupu k zákazníkům

- Schopnost zvládat pracovní stres, flexibilitu, spolehlivost

- Aktivní řidičský průkaz (skupina B)

Mezi hlavní náplň práce patří:

- Denní komunikace se zákazníky – telefon, mail, osobní schůzky

- Cestování po zákaznících kombinované se schůzkami na centrále, plánování

- Monitoring konkurence, sledování trhu automotive

Motivující a zajímavé by pro Vás pracovně mohlo být:

- Získání zajímavé dlouhodobé práce ve stabilní mezinárodní společnosti

- Finanční ohodnocení rozložené na fixní plat a provize s reálně dosažitelnými prodejními výsledky

- Samostatná, zodpovědná práce

- Příjemný kolektiv zkušených kolegů a kolegyň

- Možnost profesního růstu

- Nástup možný ihned nebo dohodou

V případě vašeho zájmu se těšíme na Váš profesní životopis!