Inženýr dodavatelské kvality

Jméno/Firma
Tawesco s.r.o.
Pracoviště
Areál Tatry 1449/6, Kopřivnice
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
23. 9. 2024

Pracovní nabídka

Pracovní náplň:

  • Kontaktní osoba při jednání s dodavateli
  • Zpracování a vystavení reklamací na dodavatele, jednání s dodavateli a sledování i vyhodnocování nápravných opatření u dodavatelů / řízení dodavatelských reklamací
  • Implementace a ověřování nápravných a preventivních opatření
  • Hodnocení dodavatelů, účast na dodavatelských auditech

Požadujeme:

  • ÚSO vzdělání technického směru (obráběč kovů, zámečník, strojírenská technologie...)
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • pokročilá znalost AJ, znalost NJ výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC
  • znalost FMEA a kontrolních plánů výhodou
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou

Nabízíme

  • silné zázemí české rodinné firmy
  • 5 týdnů dovolené
  • stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zvýhodněné volání u mobilního operátora zaměstnavatele
  • příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli
  • benefit program pro zaměstnance
  • firemní vzdělávání
  • možnost profesního růstu a dalšího osobního rozvoje