Průmyslový inženýr (13. a 14. plat)

Jméno/Firma
Jifeng Automotive Interior CZ s.r.o.
Pracoviště
Česká Lípa
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
23. 9. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká

  • Zodpovědnost za přípravu, plánování a zavádění nových projektů do výroby
  • Zodpovědnost za tvorbu a dodržování technologických postupů
  • Spoluodpovědnost za tvorbu a aplikaci nových, moderních procesů a technologií do výroby
  • Zvyšování efektivity výrobních zařízení
  • Vedení dokumentace související s rozběhem nového zařízení
  • Realizace změnových řízení
  • Příprava a aktualizace výrobní dokumentace

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • zkušenost na obdobné pozici v oblasti automotive výhodou
  • znalost anglického nebo německého jazyka
  • schopnost orientovat se v technické dokumentaci
  • znalost Excel
  • logické myšlení, organizační dovednosti, flexibilita
  • ochota k vysokému pracovnímu nasazení, odolnost vůči stresu
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Výhodou bude, pokud budete umět

  • znalost AutoCAD výhodou

Co vám můžeme nabídnout

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost dalšího odborného vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. + 14. plat
  • příspěvek na stravování
  • místo výkonu práce: Dobranov