Provozní elektrikář/údržbář

Jméno/Firma
4 COILS TECH s.r.o.
Pracoviště
Vrážská 143, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
23. 9. 2024

Jste šikovní a chcete se učit? Nebojíte se práce? Pak hledáme právě Vás

Náplň práce:

  • diagnostika a odstraňování elektro závad
  • zajištění oprav a údržby strojů a zařízení
  • provádění preventivní údržby dle plánu
  • preventivní, běžné a střední opravy, kontroly strojů, přístrojů a zařízení s nízkým napětím
  • spolupráce s externími společnostmi při opravách, revizích, instalacích
  • spolupráce s týmem strojní údržby a kolegů z výrobního úseku

Požadujeme:

  • SŠ nebo vyučení v elektrotechnickém oboru
  • praxe v oboru
  • měření v elektronice, znalost řídících systémů strojů
  • platné školení dle § 19 vyhlášky č. 250/2021 Sb. a NV č. 194/2022 Sb. s odbornou kvalifikací dle §6 - elektrotechnik
  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • znalost čtení technické dokumentace výhodou
  • řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:

  • práci na HPP v jednosměnném provozu (ranní směny Po-Pá)
  • motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování/stravenkový paušál
  • firemní benefity, příspěvek na sportovní a kulturní akce
  • příspěvek na dopravu
  • parkování v areálu společnosti

Nebojte se nás kontaktovat, rádi o Vás uslyšíme! Pečlivě čteme každý životopis a všem uchazečům odpovídáme.