dětský psychoterapeut/terapeut

Jméno/Firma
Zařízení sociální intervence Kladno
Pracoviště
Jana Palacha 1643, Kladno
Úvazek
Zkrácený
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
23. 9. 2024

Pracovní nabídka

Co Vás čeká?

  • samostatná skupinová terapeutická práce s nezletilými dětmi do 12 let věku žijícími v rodinném systému zasaženém domácím násilím
  • administrativní zpracování zápisů
  • účast na supervizích a poradách týmu

Bez čeho to nepůjde?

  • VŠ vzdělání humanitního směru kurz krizové intervence
  • akreditovaný psychoterapeutický výcvik (minimálně započatý), vhodné i pro frekventanty výcviků
  • zkušenosti s dětskými klienty nutností
  • výhodou je vzdělání v sand tray nebo terapie hrou
  • kreativita a přátelskost – budete pracovat výhradně s dětmi
  • schopnost týmové práce, komunikativnost, spolehlivost, flexibilita

A co za to?

  • rozvržení si pracovní doby dle Vašich potřeb
  • možnost podílet se aktivně na prevenci domácího násilí (publikační činnost, spolupodíl na kampaních,odborných setkáních…)
  • příležitosti k profesnímu i osobnostnímu růstu - příspěvek na vzdělávání, zajistěna supervize
  • práci v přátelském, stabilním týmu, který vítá a podporuje kreativitu a rozvoj
  • odměna 300- 400,-/hod u DPP
  • při pracovním úvazku finanční ohodnocení dle platové tabulky NV č. 341/2017 Sb..
  • samostatnou kancelář v centru města
  • příjemné pracovní prostředí
  • při pracovním úvazku sick days a stravenky
  • zázemí finančně stabilní a zavedené organizace

 Úvazek: 8h/týdně – možno na pracovní smlouvu nebo dohodu o provedení práce/pracovní činnosti.

Nástup možný: dle dohody , nejdříve od 1.11.2024