OSTRAHA OBJEKTŮ VE STÁTNÍ ORGANIZACI

Jméno/Firma
Bezpečnostní informační služba
Pracoviště
Nárožní 1111/2, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Ostraha a bezpečnost
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
23. 9. 2024

Hledáme vhodné uchazeče do služebního poměru na pozici BEZPEČNOSTNÍ DŮSTOJNÍK - OCHRANNÝ

Náplň práce:

  • Zajištění ostrahy a ochrany střeženého objektu
  • Kontrola objektu, pochůzková činnost, fyzická kontrola osob a vozidel
  • Práce s bezpečnostními technologiemi (EZS, EPS, CCTV)
  • Řešení mimořádných událostí a jejich vyhodnocení

Požadujeme:

  • Ukončené SŠ vzdělání s maturitou
  • Velmi dobrou fyzickou zdatnost (nutno splnit fyzické testy) a výborný zdravotní stav
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Komunikační a organizační schopnosti, reprezentativní vystupování
  • Státní občanství ČR
  • Uvítáme praxi v oblasti bezpečnosti, ŘP skupiny B

Nabízíme:

  • Zodpovědnou a smysluplnou práci v oblasti bezpečnosti s možností profesního růstu v oboru
  • Vstupní zaškolení na danou problematiku, následná pravidelná školení, zejména v oblasti bezpečnosti a komunikace
  • Perspektivní zázemí státní organizace s řadou benefitů (30 dnů řádné dovolené, fond kulturních a sociálních potřeb, možnost ubytování, nadstandartní lékařská péče, závodní stravování s příspěvkem, možnost využití rekreačních objektů, náborový příspěvek 100.tis Kč aj.)
  • Práci ve směnném provozu (24 hodinové směny)
  • Místo výkonu: hl. m. Praha
  • Upozorňujeme na delší výběrové řízení v souvislosti s bezpečnostní prověrkou (cca 9 měsíců)

    Příslušníci budou přijímáni do služebního poměru dle zákona 361/2003 Sb.