Asistent/ka prodeje, PetCenter - Praha Eden

Jméno/Firma
PetCenter CZ s.r.o.
Pracoviště
U Slavie 1527/3, Praha
Požadované vzdělání
Základní
Profese
Prodej a obchod
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
23. 9. 2024

Pracovní nabídka

Jsi vášnivý milovník zvířat a hledáš novou pracovní výzvu?

Připoj se k nám a začni trávit svůj pracovní čas s lidmi, kteří sdílí tvůj zájem o zvířata, a měj po ruce své nové zvířecí kamarády!

Náplň tvé práce:

  • Aktivní oslovování a poskytování odborných rad našim zákazníkům.
  • Prodej sortimentu chovatelských potřeb a práce na pokladně.
  • Provozní činnosti na prodejně, s důrazem na udržování čistoty a doplňování zboží.
  • Péče o naši zvířecí komunitu – krmení, udržování pitného režimu a úklid zvířecích obydlí.

Co od Tebe očekáváme:

  • Hezký vztah ke zvířatům a zájem o chovatelství.
  • Příjemné a vstřícné vystupování k zákazníkům.
  • Ochotu aktivně oslovovat zákazníky s cílem poradit a prodat.
  • Spolehlivý a zodpovědný přístup k práci.
  • Nadšení pro práci v obchodě a péči o zvířecí přátele (Pozor na alergie a možné fóbie).
  • Flexibilitu pracovat na střídavé 12hodinové směny i o víkendech.
  • Chuť prohlubovat své znalosti a učit se novým věcem.

Nabízíme Ti:

  • Provize z prodeje celého sortimentu.
  • Slevy až 50 % na naše produkty.
  • Finančně motivované soutěže mezi prodejnami.
  • Jistotu mzdy 15. den v měsíci.
  • Příspěvek na stravování až 2 000 Kč.
  • Multisport kartu.
  • HappyDays – až 5 dní volna navíc.
  • Certifikované kurzy nezbytné pro práci se zvířaty a prodej léčiv (VVLP).
  • Maximální podporu od tvého nadřízeného a dalších týmů, nejen v době adaptace.
  • Možnost kariérního růstu.

Neváhej a přidej se k nám! Těšíme se na Tebe!