Zajímá Tě kyber bezpečnost? Pojď ji dělat k nám. Nabíráme nové CYBER SECURITY OPERATORy

Jméno/Firma
NEXT GENERATION SECURITY SOLUTIONS s.r.o.
Pracoviště
U Uranie 954/18, Praha
Požadované vzdělání
Základní
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
23. 9. 2024

Jsme tým NESTOR Security Operations Centre a řešíme zabezpečení dat a systémů našich zákazníků v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Naši zákazníci jsou především z oblasti státní sféry, ale také z komerčního sektoru.
Vytváříme a optimalizujeme metodiky detekce a řešení kybernetických událostí k potřebám zákazníků tak, abychom dokázali zajistit nejlepší způsob ochrany v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Posilujeme tým Nestor Security Operations Centre v oddělení IT Security a aktuálně máme DVĚ VOLNÉ ŽIDLE pro

SPECIALISTA BEZPEČNOSTI / CYBER SECURITY OPERATOR

* Tato pozice je vhodná JAK pro absolventy středních škol IT zaměření, TAK pro zkušené matadory v oblasti analýzy bezpečnostních incidentů - ty po zaškolení posuneme na seniornější pozici.

* Pozici Vám dle míry Vašich znalostí a zkušeností ušijeme na míru!

Co Vás čeká na této pozici?

  • Aktivní monitoring a řešení bezpečnostních událostí v SIEM
  • Aktivní spolupráce s analytiky při šetření bezpečnostních událostí a incidentů
  • Příprava podkladů pro reporting z bezpečnostních nástrojů
  • Sledování trendů v oblasti kybernetické bezpečnosti
  • Testování nových pravidel pro detekci kybernetických hrozeb

Co umí ideální uchazeč/ka?

  • Má (ideálně) technické vzdělání se zaměřením na informační technologie - velkou výhodou je praxe v oboru (i při studiu)
  • Má základní znalost v informačních technologií a prokazatelný zájem o oblast kybernetické bezpečnosti
  • Má základní znalosti Windows server, OS Win, OS Linux/UNIX, Firewall, TCP/IP, LAN/WAN
  • Je týmovým hráčem
  • Zvládne efektivně komunikovat
  • Porozumí technické angličtině (v níž jsou komplet výukové materiály) - na angličtině můžete zamakat v rámci firemní výuky.
    Nebo vám přispějeme na výuku jiného jazyka.
  • Na této pozici to zvládnete i bez řidičáku

Co Vám nabízíme na této pozici?

  • Příjemné kanceláře v širším centru Prahy
  • Zázemí stabilní české společnosti s množstvím rozmanitých zákazníků
  • Práce v přátelském týmu v rámci oddělení
  • Pomoc zkušených kolegů nejen v rámci technické a bezpečnostní divize
  • Neustálý profesní rozvoj - během prvních 2 let se budete pyšnit několika certifikacemi renomovaných vendorů (IBM, Comptia Security+ aj.)
  • Zapojení do zajímavých a různorodých projektů
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů
  • Férovou mzdu, ocenění práce nad rámec
  • Nástup ihned nebo dohodou

Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosíme o zaslání Vašeho strukturovaného životopisu v českém jazyce (podmínkou) prostřednictvím odpovědního formuláře.

Vámi zaslané podklady zpracujeme a ozveme se Vám co nejdříve.