Vedoucí zákaznického servisu a skladového hospodářství

Jméno/Firma
Botanická zahrada hl.m.Prahy
Pracoviště
Trojská 800/196, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
23. 9. 2024

Pracovní nabídka

 Náplň práce:

  • vedení, řízení, motivace a plánování směn týmu pokladních, turniketářů a šatnářů,
  • zajištění vysoké kvality zákaznického servisu a zlepšení zákaznického zážitku na pokladních místech Botanické zahrady a při vstupu do areálu zahrady nebo do skleníku FM,
  • zajištění nákupu, kontroly a dodání spotřebního materiálu pro zahradnická stanoviště, doplňkovou činnost, pokladny a úklid,
  • zajištění provozu skladu dle parametrů skladovaného materiálu a zajištění bezpečnosti a trvanlivosti skladovaného zboží,
  • zajištění spolupráce s osobou odpovědnou za prodej suvenýrů při koordinaci předávek zboží. Zastoupení dané osoby ve věci prodeje suvenýrů přes webové stránky BZP,
  • výdej, příjem a kontrola a evidence fasování OOPP včetně prvotního nakupování. Příjem OOPP zpět při koncích pracovních poměrů ostatních zaměstnanců,
  • kooperace a zajištění dat při vypisování výběrových řízení na spotřební materiál,
  • spolupráce s ostatními odděleními, jako je marketing, logistika a finance,
  • vedení a monitorování výsledků návštěvnosti,
  • identifikace a řešení problémů zákazníků a zajištění jejich spokojenosti,
  • zajištění dodržování interních procesů a standardů.

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání a vyšší,
  • dobrá znalost MS Office,
  • odpovědnost, samostatnost a schopnost se samostatně rozhodovat,
  • dobré komunikační a organizační schopnosti,
  • ochota učit se novým věcem,
  • odolnost vůči stresu,
  • řidičský průkaz skupiny B.

Výhodou:

  • zkušenosti se skladovým hospodářstvím a principy pořizování skladových zásob,
  • předchozí zkušenost se skladovým SW,
  • znalost anglického jazyka minimálně na úrovni C1, znalost dalšího jazyka výhodou.

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr na plný úvazek na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou,
  • platové zařazení podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. + osobní ohodnocení podle pracovních výsledků,
  • práci v atraktivním prostředí Botanické zahrady hl. m. Prahy,
  • stabilitu veřejné příspěvkové organizace,
  • pružnou pracovní dobu, 40 hodin týdně,
  • 29 placených dnů volna v roce (25 dnů dovolené a 4 dny zdravotního volna, tzv. Sick days),
  • příspěvek na stravování,
  • kvartální odměny,
  • podporu osobního rozvoje a odborného vzdělávání,
  • volné vstupy do ZOO Praha, VIP vstupenky do Botanické zahrady hl. M. Prahy a volné vstupy do ostatních zahrad v rámci sdružení Unie botanických zahrad http://ubzcr.cz/clenove/

Místo výkonu práce:

Botanická zahrada hl. m. Prahy, se sídlem:

Trojská 800/196, Praha 7 - Troja, 171 00

www.botanicka.cz

Předpokládaný termín nástupu:

Říjen 2024

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu, a to bez uvedení důvodů.

Zasláním životopisu udělujete naší organizaci souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, a to na dobu neurčitou, resp. do odvolání. Současně potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopisu jsou přesné a pravdivé. Prohlašujeme, že veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje budou shromažďovány a zpracovávány pouze pro vyhledání vhodné nabídky pracovního uplatnění v rámci naší organizace.

Těšíme se na Vaše odpovědi!