Asistent/ka obchodního oddělení/ marketing

Jméno/Firma
AGRI-PRECISION s.r.o.
Pracoviště
Veveří 210, Ostrovačice
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Marketing, média a reklama
Vytvořeno
23. 9. 2024

Pracovní nabídka

AGRI-PRECISION

Víte co znamená „precizní zemědělství“? Znáte pojmy jako autopilot, polní robot, variabilní aplikace, RTK signál? Víte, jak tyto produkty zviditelnit? Chcete stabilní práci, ve které můžete růst a učit se novým věcem? Oceníte menší, ale za to přátelský kolektiv kolegů?
Pokud se zajímáte o zemědělství, jste organizačně schopní a termíny Vám nedělají potíže, jste vhodným kandidátem či kandidátkou napozici:

ASISTENT/KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ/ MARKETING

Náplň práce:

  • Koordinace marketingových, PR materiálů a kampaní, celkový vizuál firmy, spolupráce s externími dodavateli marketingových služeb, vč. kontroly čerpání budgetu
  • Koordinace a komunikace marketingových a obchodních postupů se sesterskými firmami
  • Koordinace a správa webových stránek, eshopu a sociálních sítí
  • Koordinace tvorby veškerého vizuálu (letáky a brožury, videa, foto),sociální sítě atd.
  • Dle domluvy samostatná tvorba/úprava drobnějších marketingových materiálů (prospekty, videa, drobná grafika dle potřeby)
  • Péče o databázi zákazníků – CRM
  • Podpora a asistence obchodního oddělení
  • Administrativní záloha v případě absence admin kolegyně

Požadavky:

  • Min. středoškolské vzdělání
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Dodržování termínů
  • Orientace v zemědělství výhodou
  • Zkušenosti v oblasti obchodu a marketingu výhodou
  • Znalost práce s PC, znalost práce s grafickými programy výhodou

Co nabízíme:

  • Stabilní práci, ve které se můžete naučit spoustu nového
  • Menší tým kolegů a přátelskou atmosféru na pracovišti
  • Účast na zavádění pokročilých technologií do praxe
  • Práci s produkty, které se výrazně odlišují od běžně zažitých postupů
  • Účast na vývoji nových řešení a produktů
  • Kurzy angličtiny a odborná školení
  • Odpovídající mzdu a finanční bonusy dle pracovního výkonu