Konstruktér junior / senior

Jméno/Firma
4 COILS TECH s.r.o.
Pracoviště
Ostende 87, Poděbrady
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
23. 9. 2024

Máte technické vzdělání a chcete pracovat v menším kolektivu, kde je prostor pro zlepšování i uplatnění vlastních návrhů? Chcete být u výroby i zprovoznění zařízení, na jejichž návrhu jste se podílel/podílela? Pak tato pozice čeká právě na Vás....

Konstruktér junior/senior

Základní náplň práce:

  • příjem technických specifikací a požadavků, vč. technologicko-projektové dokumentace
  • konstrukční práce od zpracování modelu řešení po výrobní dokumentaci v programu SolidWorks
  • konzultace řešení v rámci týmu či se zákazníkem
  • konzultace s výrobou
  • spolupráce při zpracování passportu výrobku
  • administrativní práce související s prací na zakázkách a archivací výstupů

Očekáváme:

  • SŠ vzdělání technického směru - juniorská pozice je vhodná i pro absolventy SPŠ
  • schopnost samostatné práce v 3D modelovacím programu, Solidworksu či obdobném
  • schopnost najít a zpracovat vhodné technické řešení
  • konstruktivnost a otevřenost v jednání
  • pečlivost, smysl pro detail, spolehlivost
  • ochotu cestovat v rámci ČR
  • řidičské oprávnění sk. B
  • základní znalost AJ

Nabízíme:

  • zajímavou práci v dobrém kolektivu, ve kterém je prostor pro uplatnění nových návrhů
  • možnost získání praxe a profesní rozvoj v perspektivním oboru
  • práci na HPP
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • motivující finanční ohodnocení
  • firemní benefity
  • možnost dalšího vzdělávání - kurzy a školení
  • stravenkový paušál
  • parkování v areálu společnosti
  • nástup možný ihned nebo dle dohody