Elektrokonstuktér - náborový příspěvek 30 000

Jméno/Firma
RSBP spol. s r.o.
Pracoviště
Pikartská 1337/7, Ostrava
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
23. 9. 2024

Pracovní nabídka

RSBP spol. s r.o.
RSBP spol. s r.o. je ostravská firma zabývající se velmi zajímavým oborem - výbuchovou a požární ochranou průmyslových provozů. Proti výbuchu prachu chrání velké firmy jako je ČEZ, Nestlé, Philip Morris a mnoho dalších. Produkty dodává a instaluje po celém světě. Hledáme pracovníka na pozici Elektrokonstruktéra.

Náplň práce:

· zodpovědnost za řízení přiděleného projektu a jeho úspěšnou realizaci,

· zodpovědnost za posouzení návrhu SoD k projektu po technické stránce,

· zajištění projekční dokumentace a podkladů včetně vedení aktuálního checklistu zakázky,

· odpovědnost za vývoj v oblasti elektro.

Požadujeme:

· požadovaná praxe 2 - 3 roky v oboru elektrokonstrukce,

· SŠ/vyučen v oboru elektro,

· osvědčení dle vyhl. 50/1978 Sb., minimálně § 6,

· uživatelská znalost PC,

· pokročilá znalost AJ podmínkou,

· ŘP skupiny B – aktivní řidič.

Co Vám můžeme nabídnout:

· zázemí prosperující společnosti s více než 30 - letou tradicí,

· zajímavou práci na tuzemských i zahraničních projektech,

· zajímavé platové ohodnocení,

· příspěvek na penzijní připojištění,

· 25 dní řádné dovolené (za odpracovaný kalendářní rok),

· pružnou pracovní dobu,

· služební telefon a notebook,

· kulturní, společenské a sportovní akce pro zaměstnance.