Obchodní zástupce

Jméno/Firma
XERTEC a.s.
Pracoviště
Údolní 212/1, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
23. 9. 2024

Společnost XERTEC a.s. Údolní 212/1, 147 00 Praha 4, přední dodavatel skartovací techniky a zařízení na zpracování odpadu, vypisuje výběrové řízení na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / SALES REPRESENTATIVE

Staňte se součástí obchodního týmu XERTEC. Už 30 let se zabýváme dodávkami technologií pro hospodaření s odpady a skartací. Dále dodáváme SW a HW pro zpracování korespondence, distribuci a balení zásilek, kancelářskou, pokladní a bankovní techniku a technologie mnoha prestižních značek do mnoha eshopů.

V rámci rozvoje společnosti posilujeme obchodní oddělení a hledáme do týmu obchodního zástupce/kolegu/kolegyni, který/á bude mít na starosti přímý prodej právě technologie pro likvidaci, zpracování odpadů a produktů pro skartaci našim zákazníkům.

Jste zapálený/á pro technická řešení, máte zkušenosti s prodejem technologií? Nebo dokonce s prodejem zařízení na zpracování odpadů? Podívejte se na naše stránky https://produkty.xertec.cz/

Sídlo společnosti: Praha 4

Svěřené regiony: Celá ČR

Místo pracoviště: Praha

Náplň práce:

  • Vyhledávání a kontaktování nových zákazníků ve svěřeném regionu
  • Ochota se vzdělávat a odborně růst
  • Komunikace s našimi stávajícími zákazníky
  • Prezentace společnosti a nabízených produktů
  • Budování a udržování dlouhodobých vztahů se zákazníky
  • Sledování situace na trhu, aktivit konkurence a potřeb zákazníků
  • Pravidelné reportování obchodních výsledků
  • Řídit prodejní proces od samého začátku

Požadujeme:

  • Min. ukončené SŠ vzdělání
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič
  • Uživatelskou znalost PC, Word, Excel, Internet
  • Příjemné a reprezentativní vystupování
  • Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, dochvilnost
  • Praxe v prodeji výhodou, ale ne podmínkou
  • Máte obchodní talent – pozice je vhodná pro zkušené obchodníky i absolventy, kteří již získali praxi při studiu (ideálně technického směru)

Požadované jazyky

  •  Čeština

Nabízíme:

  • Pevné zázemí úspěšné obchodní společnosti s třicetiletou tradicí
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Komplexní proškolení a prodejní podporu
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Každé 4 roky nové auto, notebook, mobilní telefon i pro soukromé účely
  • Příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy
  • Nástup možný dle dohody