Účetní

Jméno/Firma
Ústav analytické chemie AV ČR,v. v. i.
Pracoviště
Veveří 967/97, Brno
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Finance a ekonomika
Vytvořeno
23. 9. 2024

Pracovní nabídka

Účetní

Ústav analytické chemie AV ČR v. v. i. hledá pro oddělení hospodářské správy nového kolegu/kolegyni na pozici účetní.

 Náplň práce:

- Vystavování a účtování prvotních dokladů

- Vedení pokladny

- Vedení agendy cestovních příkazů včetně zahraničních

- Provádění bankovního platebního styku

- Evidence majetku včetně inventarizací

Požadujeme:

- Středoškolské vzdělání s maturitou ekonomického směru

- Praxe nejméně 3 roky

- Uživatelská znalost MS Office

- Dobré komunikační a organizační schopnosti

- Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost

- Bezúhonnost, spolehlivost

Nabízíme:

- Pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok, po uplynutí možnost sjednání na dobu neurčitou

- Práci na plný úvazek

- Stabilní zázemí veřejné výzkumné instituce, zajímavou práci v tvůrčím akademickém prostředí

- 5 týdnů dovolené

- Příspěvek na stravu a na produkty spoření na stáří

- Možnost dalšího profesního vzdělávání včetně jazykových kurzů

Předpokládaný nástup: nástup možný ihned po ukončení výběrového řízení nebo dle dohody

Uzávěrka přihlášek: 20. 10. 2024

V případě zájmu nám zašlete Váš profesní životopis. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

UIACH AV ČR, v. v. i., si vyhrazuje právo pozvat k pohovoru pouze vybrané uchazeče i právo žádného z uchazečů nevybrat.