MS IT Specialista

Jméno/Firma
BARTON Consulting s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
23. 9. 2024

Pracovní nabídka

MS IT Specialista - Praha

Pro stabilní českou společnost hledáme kandidáta/tku, který bude poskytovat podporu interním uživatelům a zajišťovat bezproblémový chod sítí a některých systémů. Společnost má přátelskou spíše neformální atmosféru a nabízí možnost pracovat z pražských kanceláří v Holešovicích s možností 1x týdně pracovat z domu.

Staňte se součástí týmu ve firmě, která klade důraz na osobnost kandidáta, aby dobře zapadl do týmu kolegů a stal se skvělým parťákem!

Náplň práce:

Vaším hlavním úkolem bude IT podpora uživatelů, sítí a některých aplikací spolu se 2 dalšími kolegy (Jeden se specializuje na aplikační správu, druhý na správu MS Windows serverů. Jsou ochotni učit Vás nové technologie a očekávají v budoucnu možnost vzájemné zástupnosti pro případ nemoci či dovolené.)
Budete zajišťovat instalaci, konfiguraci, monitoring a správu SW a HW společnosti a bezproblémový chod LAN, aplikací a VoIP.
Dále budete spolupracovat na řešení operativních úkolů při dalším rozvoji IT infrastruktury společnosti

Požadujeme:

Minimálně 4 roky zkušenosti s IT podporou uživatelů a sítí, správa HW a SW
Znalost sítí - bezproblémový chod LAN, VoIP,..
Přehled v oblasti systémové podpory - Office 365, AD, monitoring, správa některých aplikací, oceníme také alespoň základní znalost správy MS Windows serverů a ochotu se v této oblasti dál vzdělávat
Ochota spolupracovat na řešení operativních úkolů při rozvoji IT infrastruktury společnosti
Znalost angličtiny stačí na úrovni psaní a čtení pro studium technické dokumentace.
Plynulá čeština
Pečlivost, tah na branku

Nabízíme:

Kanceláře v Praze Holešovice, možnost práce i formou home-office 1 den v týdnu
Přátelské pracovní prostředí s neformální atmosférou
Možnost odborného i kariérního růstu v rámci společnosti
Zázemí úspěšné české společnosti
5 týdnů dovolené, dále SICK DAYS
Širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů – systém Cafeterie, stravenky, firemní akce

Klíčová slova: MS Windows 10/11, MS Office, Office 365, AD, TCP/IP, DNS, DHCP, VoiP, MS Windows servery,