Šikovný C++ vývojář pro odvětví herních simulátorů až 120.000Kč

Jméno/Firma
Jobs Contact Personal, s.r.o.
Pracoviště
Brno
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
23. 9. 2024

Hledáme C++ developera, který má alespoň 2 roky zkušeností. Nabídneme Ti kariérní růst, dobrovolné cesty do zahraničí a i po finanční stránce se u nás budeš mít hezky - dostaneš 13. plat, pravidelné bonusy za proaktivní přístup a jednou za čtvrt roku budeš mít 4 denní pracovní týden. Zabýváme se vývojem atypických herních simulátorů, pro více informací zašli CV.

Náplň práce:

  • rozvíjení simulačních a komunikačních systémů
  • integrování nových komunikačních protokolů
  • zpracování navigačních dat pro simulované entity a sumilace jejich pohybu
  • práce se zvukovým systémem

Pro tuto práci potřebujete:

  • minimálně 2 roky zkušeností s jazykem C++
  • znalost strukturování vícevláknového programování, dat a algoritmů

Výhodou bude, pokud budete mít:

  • zkušenost s vývojem simulací, her, robotiky
  • zkušenosti s grafikou (renderování, zobrazování dat, API)

Co vám můžeme nabídnout

  • 25 dnů dovolené
  • 13. plat
  • pravidelné roční navyšování mzdy
  • jednou za čtvrt roku budeš mít volný pátek
  • flexibilní pracovní doba (klidně můžeš přijít na 6 hod. nebo na 12 hod.)
  • v týdnu kdy máš narozeniny, si můžeš vzít 1 den volna
  • home office - 1 za týden
  • příspěvek na stravování - 1 000Kč
  • stravenkový paušál v hodnotě 95,-
  • občerstvení na pracovišti ( káva, čaj, ovoce, sušenky)...
  • možnost cestovat služebně do zahraničí
  • dva monitory + velmi výkoný PC
  • příležitost si osahat atypické přístroje (termovize, noční vidění)
  • práce v týmu pohodářů
  • zvýhodněné tarify pro zaměstnance a jejich rodiny
  • parkování ve vnitrobloku
  • a další

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!