KOORDINÁTOR/KA JAZYKOVÝCH SLUŽEB - Pardubice

Jméno/Firma
Skřivánek s.r.o.
Pracoviště
Pardubice
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
23. 9. 2024

Skřivánek s.r.o. hledá do svého týmu v Pardubicích vhodného kandidáta/-tku na plný úvazek na pozici:
KOORDINÁTOR/KA JAZYKOVÝCH SLUŽEB

Náplň práce:

  • Náplní Vaší práce bude komplexní zajištění služeb v oblasti překladů, tlumočení a jazykové školy. Zodpovídat budete za péči o klienta od přijetí poptávek/ přípravy nabídek a kalkulací/ zajištění překladatele resp. lektora až po fakturaci zakázek resp. kurzů.
  • Každý den budete komunikovat s klienty, studenty, lektory a přitom organizovat práci svou i našich dodavatelů tak, aby náš klient obdržel službu včas a v požadované kvalitě.
  • Po zaškolení budete mít na starosti samostatné řešení jednotlivých obchodních případů v oblasti překladů a tlumočení a chod naší jazykové školy s podporou metodického oddělení i celého týmu.

Očekáváme:

  • Očekáváme, že budete kolegiálním a rovnocenným „parťákem“ v týmu, který se nezalekne nových věcí a chce vyniknout.
  • Předpokládáme, že se budete těšit, že se přiučíte novým věcem v oblasti překladů, tlumočení a jazykové výuky – žádný učený z nebe nespadl, a proto Vás zaučíme a během zaučování ochotně pomůžeme.
  • Co určitě potřebujeme, je Vaše dokončené SŠ/ VŠ vzdělání, pokročilá znalost práce s MS Office, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, flexibilita a obchodní duch. Práci zvládnete s angličtinou na úrovni minimálně B1, čím vyšší tím lépe (budete mj. provádět i přijímací pohovory s rodilými mluvčími).
  • V neposlední řadě by Vás neměl vykolejit stres (alespoň ne na tolik, aby to ohrozilo Vaši práci) – žijeme v hektickém století a občasnému stresu se nevyhneme nikde.

Nabízíme:

  • Do týmu rádi přibereme jak zkušené pracovníky, tak absolventy, kteří odpovídají našim očekáváním.
  • Nabízíme zázemí největší překladatelské a jazykové agentury ve střední a východní Evropě, zato však přátelskou atmosféru a zajímavou, tvůrčí a někdy napínavou práci.
  • Motivující finanční ohodnocení, stravenky, možnost využití firemních benefitů v podobě jazykových skupinových kurzů nebo individuálních jazykových hodin.
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
  • Práci na hlavní pracovní poměr na plný nebo zkrácený úvazek
  • Nástup ihned nebo dohodou.

A důležité určitě je, že se na Vás těšíme.

V případě, že se cítíte být touto nabídkou osloveni, zašlete svůj strukturovaný životopis v ČJ a AJ společně s krátkým motivačním dopisem pomocí odpovědního tlačítka.

Všechna data a informace, které nám o sobě zašlete, zpracováváme v souladu s Nařízením GDPR o ochraně osobních údajů, více si o tom můžete přečíst na www.skrivanek.cz.