Hledá se šikovný elektroprojektant, kde jsi? Přihlaš se! až 70.000 Kč

Jméno/Firma
Jobs Contact Personal, s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
23. 9. 2024

Hledáme elektroprojektanta, který má zkušenost s projekcí slaboproudých zařízení. Na projekci používáme AutoCAD. Pokud jej ovládáš, je to pecka! Vůbec však nevadí, jestli používáš jiný program, své uplatnění u nás také najdeš! Nabízíme Ti 13. plat, stabilitu, osobní rozvoj, kariérní růst a mnoho dalšího.

Co vás čeká

  • tvou hlavní náplní bude zpracovávání projektové dokumentace slaboproudých zařízení
  • budeš navrhovat technické řešení daného projektu
  • v rámci pracovní doby se občas pojedeš podívat za zákazníkem a ujistíš se, že jde vše podle představ
  • s tím je spojené i provádění autorského dozoru na stavbě

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/VŠ vzdělání, elektrotechnického směru
  • předešlá zkušenost na pozici elektro projektanta
  • platný §5 dle 50/1978 nebo §6 dle NV 194/2022
  • uživatelská znalost práce v MS Office

Výhodou bude, pokud máte:

  • znalost některého z CAD programů pro zpracování dokumentace

Co vám můžeme nabídnout

  • 25 dnů dovolené
  • 13. plat
  • stravenkový paušál
  • multisportka
  • možnost občasného home officu
  • pojištění v rámci služeb firmy
  • pravidelné finanční odměny
  • notebook, telefon
  • pravidelná školení
  • možnost získání certifikací
  • občerstvení na pracovišti
  • parkování v areálu společnosti
  • a další