Operations/Event manager

Jméno/Firma
Folklore Garden s.r.o.
Pracoviště
Na Zlíchově 18, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Gastronomie a pohostinství
Vytvořeno
23. 9. 2024

Do naší eventové restaurace na Praze 5 (Folklore Garden a HighLight) hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici Operations/Event Manager

Nabízíme práci na HPP v rozvíjející se firmě s dlouholetou tradicí, a to v mladém, dynamickém teamu.

Hledáme někoho, kdo je nadšený, flexibilní, komunikativní se zájmem o seberozvoj v oblasti eventového managementu. Vše rádi naučíme.

Jak si představujeme vhodného kandidáta:

- ukončené SŠ/VŠ vzdělání

- řidičský průkaz skupiny B

- český jazyk a anglický jazyk slovem i písmem

- zkušenosti v zajištění provozu restaurace, gastro provozu výhodou

- zkušenosti s organizací eventů výhodou

- organizační a komunikační schopnosti na vysoké úrovni

- reprezentativní vystupování

- samostatnost, spolehlivost, schopnost předvídat, kreativita

- znalost Microsoft Excel, Word na uživatelské úrovni

Co bude Vaším úkolem:

- kompletní organizační zajištění eventů a svateb (příprava, vytváření rozpočtu a produkce akce)

- řízení a kontrola skladových zásob, pravidelná inventarizace

- vedení provozní dokumentace a administrativy

- komunikace s externími dodavateli

- koordinace personálu a kuchyně

Co vám můžeme nabídnout:

Nabízíme dog friendly office, skvělé společné obědy, krásné pracovní prostředí na zámečku, super kolektiv, hodně zábavy a teambuildingů.

Nástup listopad 2024.