Obchodník-manažer spotřebitelských úvěrů, Brno - Jihomoravský kraj

Jméno/Firma
ProCredia, a.s.
Pracoviště
Brno
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Bankovnictví
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
23. 9. 2024

V rámci celorepublikového rozšiřování týmu naší společnosti ProCredia, a.s. pro oblast Brna a okolí hledáme kolegy či kolegyně na pozici

OBCHODNÍKA se zaměřením na spotřebitelské a podnikatelské úvěry

- formou spolupráce s OSVČ , ale i HPP

Rádi bychom našli kolegy (kolegyně), kteří by prezentovali naše produkty a vyhledávali nové obchodní příležitostí v uvedeném regionu.

Pro koho je nabízená pozice určena ?

Jste samostatný, spolehlivý, zodpovědný a pečlivý ? Umíte příjemně vystupovat a komunikovat s klienty ? Potřebujete k životu různorodou a zajímavou práci ? Máte stále chuť učit se nové věci, nacházet nové přístupy a cesty, sledovat nové trendy ? Přitom jste důsledný při řešení zadaných úkolů ?

Pak jste to právě Vy, koho hledáme !

Co přesně bude Vaším úkolem?

  • zaměření na retailovou a/i SME klientelu
  • vytváření obchodní strategie pro svěřený region
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí v regionu, jejich následné využití k uzavření nových obchodů, akvizice nových klientů
  • prezentace nabízených služeb a představení firmy široké veřejnosti
  • udržování a rozvoj vztahů s klíčovými zákazníky (zákaznický servis)
  • uzavírání obchodních případů
  • spolupráce s ostatními odděleními napříč společností (back office, právní oddělení, zprostředkovatelé mateřské společnosti)
  • pravidelný reporting vedení firmy (úvěrový výbor)

Co požadujeme?

  • minimálně středoškolské vzdělání, doložené dokladem
  • řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Aplikace)
  • bezúhonnost, doloženou výpisem z rejstříku trestů

Výhodou budou výborné komunikační schopnosti na bázi osobní, telefonické i emailové komunikace s klienty i kolegy, dobrá organizace práce, pozitivní přístup a chuť do práce, odbornost či zkušenosti se spotřebitelskými úvěry či akreditace.

Co vám můžeme nabídnout ?

V rámci spolupráce s OSVČ nabízíme výborné ohodnocení, závislé na úspěšnosti doporučení nových klientů.

Zkušeným obchodníkům se spotřebitelskými úvěry se zástavou nemovitosti či podnikatelskými úvěry nabízíme možnost pracovního poměru na HPP a v rámci HPP poskytujeme bonus služebního automobilu, telefonu, notebooku, stravenek, příspěvků na životní produkty, dovolenou a další.

Vyhledáváme dlouhodobou spolupráci.

NÁSTUP IHNED.

Místo působení : celá ČR, Brno - Jihomoravský kraj, Morava

Zaujala Vás naše nabídka ?

Přečtěte si více o naší společnosti a našich produktech na stránkách www.procredia.cz

Zasílejte své životopisy, event motivační dopisy, na základě kterých vyhodnotíme uchazeče pro první kolo a budeme vás jednotlivě oslovovat.

Výběrové řízení proběhne v několika kolech. První kontakt je, především v rámci rychlejšího seznámení a poskytnutí základních informací, vždy online prostřednictvím platformy ZOOM.