Referent/ka péče o hmotný majetek_Praha

Jméno/Firma
Ferona, a.s.
Pracoviště
Polygrafická 262/3, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Administrativa
Vytvořeno
23. 9. 2024

Ferona a.s., velkoobchod s hutním materiálem, pro svoji pobočku v Praze hledá vhodné kandidáty na pozici:

Referent/ka péče o základní fondy (hmotný majetek)

Náplň práce:

  • spolupráce při zajišťování vyhovujícího a bezpečného stavu strojů a budov včetně jejich vybavení
  • spolupráce na zpracování plánu údržby a revizí
  • administrativní péče o majetek
  • spolupráce na přípravě technických a ekonomických podkladů (nabídky, objednávky) u akcí vedených dodavatelským způsobem
  • příležitostné jednání s úřady a orgány státní správy
  • zajištění bezporuchového chodu a provozu strojů a zařízení ve firmě (mostové jeřáby, dělící stroje, manipulační vozíky)

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (stavební, strojní)
  • orientace v technické dokumentaci ( stavební/strojní)
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti s mnohaletou tradicí
  • práci v jednosměnném provozu (Po-Pá)
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní/životní pojištění, 3 dny zdravotního volna)

Nástup: ihned/dohodou

Pokud Vás nabízená pozice oslovila a splňujete uvedené požadavky, zašlete nám strukturovaný životopis prostřednictvím odpovědního formuláře.