Sales Consultant NEW BUSINESS - regiony Plzeň, Praha, Ostrava

Jméno/Firma
CWS Česká republika s.r.o.
Pracoviště
V Pískovně 2058, Kralupy nad Vltavou
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
23. 9. 2024

Sales Consultant NEW BUSINESS/Account Manager pro svěřený region v rámci ČR - aktuálně hledáme pro regiony: Praha, Plzeň, Ostrava

Náplň práce:

  • Akvizice nových zákazníků v oblasti nabídky a prodeje komplexních služeb CWS.
  • Samostatná příprava, plánování a realizace schůzek se zákazníky.
  • Příprava návrhu řešení pro potenciální zákazníky.
  • Zpracování cenových nabídek, prezentace nabídek zákazníkům.
  • Zodpovědnost za zpracování a dokončení smluvní dokumentace.
  • Vedení obchodní agendy, práce v systému CRM – Sales Force.
  • Komunikace napříč odděleními.

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání s maturitou, ŘP skupina B, znalost MS Office.
  • Zkušenost z oblasti prodeje komplexního řešení služeb.
  • Spolehlivost a odpovědnost.
  • Schopnost navazovat a budovat dlouhodobé vztahy na principu winwin.
  • Otevřenost vůči novým věcem a situacím, nadšení, odhodlání.
  • Asertivní, komunikativní, dobrý posluchač, zejména aktivní poslech.
  • Schopnost pochopení, porozumění produktů a služeb CWS a potřeb zákazníka.
  • Ambicióznost, zdravé sebevědomí a autenticitu.
  • Orientace na zákazníka vášeň pro prodej – potřeba uspět.
  • Pozitivní myšlení.
  • Znalost anglického nebo německého jazyka min. na mírně pokročilé úrovni.

Nabízíme:

  • Zajímavou a dynamickou práci ve stabilní a úspěšné mezinárodní společnosti.
  • Kompletní zaučení do specifické problematiky odvětví.
  • Otevřená firemní kultura.
  • Motivační finanční ohodnocení (základní mzda a provize, provize jsou nezastropované).
  • Firemní automobil i pro soukromé účely, notebook, mobilní telefon.
  • stravné dle platné legislativy
  • 5 týdnů dovolené, jazyková výuka
  • Příspěvek na penzijní spoření 500 Kč / měsíc.

Místo pracoviště: dle bydliště, aktuálně hledáme pro regiony Praha a Střední Čechy, Plzeň, Ostrava