SERVISNÍ KOORDINÁTOR

Jméno/Firma
KAESER KOMPRESSOREN s.r.o.
Pracoviště
K Zelenči 2874/6, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
23. 9. 2024

KAESER KOMPRESSOREN je dnes jeden z celosvětově vedoucích výrobců kompresorů a výrobků techniky stlačeného vzduchu, který zaměstnává zhruba 7500 spolupracovníků po celém světě a je zastoupen ve více než 100 zemích a na všech kontinentech výkonnými obchodními a servisními organizacemi. Hlavní sídlo firmy KAESER je Coburg v Severním Bavorsku. Výrobky KAESER se používají v podnicích všech výrobních odvětví a jakékoliv velikosti.

Pro naši českou dceřinou společnost KAESER KOMPRESSOREN s.r.o. hledáme vhodného kandidáta na pozici SERVISNÍ KOORDINÁTOR.

Jste komunikativní, máte dobré organizační schopnosti a máte blízko k technice? Tak neváhejte odpovědět na naši nabídku.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Organizování a plánování pravidelných servisních prohlídek, záručních a pozáručních oprav v systému SAP
  • Koordinace servisních techniků v určeném regionu
  • Operativní řešení nečekaných událostí (spolupráce napříč firmou)
  • Příprava podkladů k fakturaci
  • Pravidelný kontakt se zákazníky (telefonický, emailový)

POŽADUJEME:

  • SOU/SŠ vzdělání v technickém oboru
  • orientace v technické dokumentaci (návody, manuály, výkresová dokumentace)
  • dobrá znalost práce na PC, programy MS Office, informační systém SAP výhodou
  • znalost anglického nebo německého jazyka na úrovni min. B1 (převážně písemná komunikace s mateřskou společností v Německu)
  • organizační schopnosti, iniciativa a odpovědnost
  • loajálnost, flexibilita
  • trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou

NABÍZÍME:

  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • práce s produkty patřícími ke špičce v oboru
  • příjemný kolektiv a zázemí nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
  • práce na HPP
  • firemní notebook, mobilní telefon
  • po prvním odpracovaném roce 5 dnů dovolené navíc
  • firemní benefity - stravenkový paušál, příspěvek na dopravu, sick days, bonusy
  • zajímavé platové ohodnocení v závislosti na předchozí praxi
  • možnost dalšího sebevzdělávání
  • samozřejmostí je podpora při seznamování se s novou pozicí
  • velmi příjemné, nadstandardní zázemí firmy
  • vhodné pro absolventy
  • nástup možný dle dohody, nejlépe ihned