Optimalizátor skladových procesů

Jméno/Firma
Internet-Handel s.r.o.
Pracoviště
Mezi vodami 1097/25, Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Informatika a IT služby
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
23. 9. 2024

Jsme dynamicky rostoucí e-commerce společnost hledající zkušeného Optimalizátora skladových procesů, který nám pomůže zvýšit efektivitu našeho komplexního IT systému pro veškeré skladové činnosti.

Náplň práce:

Analýza stávajících procesů:

  • Detailní mapování všech skladových činností (příjem, naskladnění, rozložení, hledání, balení, odvoz, skladová zásoba, docházka atd.).
  • Sbírání a vyhodnocování dat o výkonnosti a efektivitě procesů.
  • Identifikace neefektivit:
  • Odhalování bottlenecků a oblastí s možností zlepšení.
  • Prioritizace problémů podle dopadu na efektivitu a náklady.
  • Návrh optimalizačních řešení:
  • Vypracování konkrétních návrhů na zlepšení procesů.
  • Posouzení technické proveditelnosti a konzultace s IT týmem.

Kvantifikace úspor:

  • Výpočet časových a finančních úspor navrhovaných řešení.
  • Vytvoření ROI analýz pro podporu rozhodování.
  • Dokumentace a prezentace:
  • Příprava standardizovaných reportů s popisem stávajícího a navrhovaného stavu.
  • Porovnání klíčových metrík a vizualizace rozdílů.
  • Prezentace návrhů vedení a spolupráce na implementaci s IT týmem.

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru logistiky, průmyslového inženýrství, IT nebo příbuzném oboru.
  • Minimálně 3 roky praxe v oblasti optimalizace skladových nebo logistických procesů.
  • Silné analytické schopnosti a zkušenosti s datovou analýzou.
  • Schopnost kvantifikovat úspory a vytvářet finanční analýzy.
  • Znalost metodik procesního řízení a standardů dokumentace.
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti.
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu.
  • Zkušenost s implementací IT řešení výhodou.

Nabízíme:

  • Možnost podílet se na klíčových projektech ovlivňujících celou společnost.
  • Přátelské a podporující pracovní prostředí.
  • Odpovídající finanční ohodnocení s motivační složkou.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost částečné práce z domova.
  • Příležitosti pro profesní růst a další vzdělávání.

Těšíme se na Vaši reakci a možnou budoucí spolupráci!