ASISTENT/KA - SEKRETÁŘ/KA

Jméno/Firma
TRIBOTEC, spol. s r.o.
Pracoviště
Košuličova 656/4, Brno
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
23. 9. 2024

TRIBOTEC, spol. s r.o. je česká společnost vyrábějící více jak 25 let produkty centrálního mazání, mazací techniky, hydrauliky a systémů pro kolejová vozidla. Jsme specializovaný výrobce strojírenských High-tech produktů, dodávaných pro zákazníky v tuzemsku i zahraničí a aktuálně hledáme pro doplnění kolektivu pracovníka na pozici ASISTENT/KA – SEKRETÁŘ/KA.

Co vás čeká:

- stanete se tělem, srdcem i duší sekretariátu společnosti, kde Vás budou čekat rozličné činnosti- většinou spíše rutinní, ale dostanete možnost se i kreativně vyjádřit

- budete úzce spolupracovat se všemi úseky společnosti a mimo jiné budete nápomocni i při řešení různorodých úkolů těchto úseků

- mezi Vaši rutinní činnost a úkoly se budou řadit například agendy sekretariátu společnosti, účetní záznamy a agendy (prvotní doklady, bez vedení účetnictví), fakturace nebo asistentské práce pro marketingové a obchodní firemní aktivity, především v zahraničí

Požadujeme:

- měli byste mít na mysli, že věta „Nejde to.“ je jen přežitek; každá problematika či úkol má své řešení, které může pomoci nejen Vám, ale i Vašim kolegům

- preciznost a pečlivost v administrativě, samostatnost a zodpovědnost, komunikativní typ – to není jen bezduchá fráze – toto jsou skutečně vlastnosti, které musíte mít

- vzdělání minimálně SŠ s maturitou, VŠ ekonomického zaměření výhodou,

- co budete potřebovat na denní bázi je například výborná znalost práce s PC a běžnými kancelářskými SW (MS Office) nebo výborná znalost anglického jazyka slovem i písmem, (minimálně úroveň B2/FCE)

- znalost dalšího jazyka bude pro Vás výhodou (španělština, němčina, …) a stejně tak i praktické znalosti z oblasti účetnictví, marketingu a zahraničního obchodu

- řidičský průkaz skupiny B je nutností pro občasný výlet po městě či do zahraničí

Nabízíme:

- práci ve stabilní a zavedené společnosti na hlavní pracovní poměr (HPP)

- rozmanitou práci v přátelském kolektivu

- možnost realizace vlastních nápadů

- týden dovolené nad zákonný rámec (25 dnů dovolené), relativně pružná pracovní doba

- dotované závodní stravování, příspěvek na dopravu při vzdáleném dojíždění

- možnost odborného růstu a osobního vzdělání, příspěvek na výuku jazyků

- zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí a kolektiv

- odpovídající platové ohodnocení, roční odměny, firemní bonusy, systém kafetérie

Nástup:

- ihned nebo dle domluvy

Místo pracoviště:

Brno (město) – Košuličova 4, Horní Heršpice