Finance Specialist

Jméno/Firma
JSK Management s.r.o.
Pracoviště
Boudníkova 2538/13, Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Bankovnictví
Vytvořeno
23. 9. 2024

Staň se klíčovou součástí dynamicky rostoucí investiční skupiny!
Naše investiční skupina se nachází na prahu dynamického růstu a míří k tomu stát se silným evropským hráčem v oblasti private equity investic. Hledáme někoho, kdo bude pravou rukou našeho CFO, bude mít vášeň pro finance, čísla a tabulky, touhu růst s firmou a být součástí skvělého přátelského týmu.

Co budete dělat:

  • Úzce spolupracovat se CFO na finanční strategii, řízení rozpočtů a cashflow
  • Zajišťovat analýzu finančních výkazů a business plánů
  • Koordinovat finanční procesy a komunikovat s externími partnery v rámci due diligence (auditoři, poradci, právníci)
  • Zajišťovat reporting pro management a připravovat klíčové podklady pro rozhodování
  • Pomáhat při nastavování interních finančních procesů
  • Komunikovat s externím účetním oddělením ohledně zpracovaní a účtování transakcí.

Co očekáváme:

  • Absolvent nebo student posledního ročníku VŠ vzdělání v oboru finance, ekonomie nebo účetnictví
  • Skvělé analytické schopnosti, smysl pro detail, pečlivost a schopnost samostatně pracovat na svěřených úkolech
  • Orientaci v účetních a daňových předpisech
  • Analytické myšlení
  • Pokročilou znalost MS Excel a zkušenosti s finančními nástroji a systémy výhodou
  • Schopnost rychle se učit a přizpůsobit se měnícímu prostředí rostoucí firmy
  • Proaktivní přístup, vysokou míru zodpovědnosti
  • Silné komunikační a organizační dovednosti
  • Angličtinu na komunikativní úrovni (psaná i mluvená)

Co nabízíme:

  • Jedinečnou příležitost být součástí dynamicky rostoucí investiční skupiny
  • Blízkou spolupráci se CFO a možnost přímo ovlivňovat strategii společnosti
  • Možnost rychlého kariérního růstu s rozvojem společnosti
  • Dynamické a přátelské pracovní prostředí s možností seberealizace

Staňte se součástí našeho týmu a příběhu!