Vedoucí týmu administrativní podpory

Jméno/Firma
Seznam.cz, a.s.
Pracoviště
Palachovo náměstí 797/4, Brno
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Administrativa
Vytvořeno
23. 9. 2024

Do našeho klientského týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Specialisty klientského servisu. Stanete se administrativní podporou vybraného týmu obchodníků a povedete tým 4 kolegyň na pozici Account executive zajišťujících stejnou agendu pro další obchodní týmy.

Co vás čeká

· Práce v interních systémech, zpracovávání objednávek, nasazování podkladů k reklamním kampaním, hlídání termínů a pravidelné kontroly správného průběhu kampaní

· Vytváření pravidelných i ad hoc reportů a podkladů pro obchodníky a manažery

· Spolupráce a komunikace s dalšími týmy napříč obchodním oddělením, testování nových procesů, revize metodik a produktových změn

· Vedení týmu 4 kolegyň, jejich znalostí podpora, starost o rozvoj a motivaci svých podřízených, přerozdělování agendy dle kapacitních možností

· Pravidelné pracovní cesty na ostravskou a olomouckou pobočku (cca 1x měsíčně)

Co od vás očekáváme

· Máte zkušenosti s prací v administrativě a s Excelem si rozumíte

· Praxe s vedením lidí, ale není to podmínkou

· Chcete se naučit nové věci a stále na sobě pracovat

· Umíte si určovat priority a pečlivost je pro vás vlastní

· Rádi komunikujete a nebojíte se po telefonu či osobně vyřídit, co je potřeba

Co nabízíme

· Možnost občasné práce z domova

· Pracovní dobu od pondělí do pátku, 5 týdnů dovolené a 5 dnů freedays a další řadu zajímavých benefitů jako například cafeterie a stravenkový paušál

· Budeme vás rozvíjet dál a dáme vám příležitost kariérně růst

· Pracujeme v uvolněné atmosféře – tykáme si, pomáháme si, jsme tolerantní

· Velká firma s dlouholetou tradicí nabízí jistotu, že s ní jen tak něco neotřese