Technik ve skladu - Horní Počernice

Jméno/Firma
rohlik.cz
Pracoviště
U tabulky 3091, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
23. 9. 2024

Do našeho skladu v Horních Počernicích hledáme parťáka, který se bude starat o technickou stránku automatizované linky. Pokud se nebojíš skladového provozu, krizových oprav, zvládneš komunikaci s kolegy v týmu i cross týmově a technologie je tvoje vášeň - jsi náš člověk!

Co vás čeká

  • pravidelná údržba, kontrola dopravníků
  • řešení krizových oprav, protože dopravník musí běžet pořád - pokud se tedy něco pokazí je třeba identifikovat, kde je problém a hned ho vyřešit - buď na místě, případně se k lince vzdáleně připojit a opravu vzdáleně zajistit
  • hlídání a dodržování pravidelných kontrol linky
  • zastřešení a koordinace klasické údržby skladu - údržbu a opravu potřebuje i spousta dalších věcí (nejen dopravník) a je tedy třeba mít pro to vždy řešení
  • s těmito situacemi ti bude pomáhat tvůj kolega a nadřízený
  • evidence a kontrola vybavení

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • chuť do práce vše ostatní tě naučíme

Výhodou bude, když budete mít znalost:

  • uvítáme technika nebo mechanika jakoukoli znalost automatizačních a dopravníkových linek, zkušenost s jejich provozem, údržbou, opravami a identifikací problémů

Co vám můžeme nabídnout

  • Tvoje práce bude mít přímý dopad na výsledky firmy
  • Tvoje dobré nápady budeme realizovat prakticky okamžitě, nečekáme na schválení centrály kdesi ve světě
  • Nebudou Tě svazovat zkostnatělé korporátní procesy.
  • Tvoje práce bude inovativní a smysluplná, nechceme trendy následovat, ale určovat je
  • Prostor vyrůst a naučit se spoustu nového
  • v neposlední řadě nabízíme hlavně spravedlivou odměnu za práci na HPP a možnost profesního růstu a vzdělávání, super partu a fajn firemní akce

A ještě něco navíc

  • Neomezené dovolená
  • Rohlik PREMIUM účet s 10% slevou na vše
  • Příspěvek na ošatné 86,-/směna
  • Dotované obědy
  • Občerstvení na pracovišti
  • Odměňování zaměstnanců mezi sebou (= vouchery do ALZY, NOTINO apod.)
  • Multisport karta