Strážný Obchodní dům - Kutná Hora

Jméno/Firma
G4S Secure Solutions (CZ), a.s.
Pracoviště
Masarykova 802, Kutná Hora
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Základní
Profese
Ostraha a bezpečnost
Vytvořeno
23. 9. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • Preventivní kontroly, a jiné činnosti proti rizikům vyplývajících z činnosti klienta
  • Kontrola zaměstnanců
  • Obsluha bezpečnostních technologií (např. kamery a bezpečnostní brány)
  • Komunikace se zákazníky, zástupci klienta
  • Vyplňování reportů, jednoduchou elektronickou formou na mobilu
  • Jiná drobná administrativa spjatá s výkonem služby ostrahy
  • Kooperace s PČR

Směny:

  • Dvanáctihodinové směny
  • Po - NE - 6:00 - 22:00

Požadavky:

  • Nutná znalost práce na PC
  • Trestní bezúhonnost (čistý Výpis z rejstříku trestů)
  • Flexibilita, komunikativnost a schopnost reagovat na mimořádné situace

Výhodou bude pokud máte:

  • Profesní kvalifikace 68-008-E "Strážný"
  • Zkušenosti z oblasti fyzické ostrahy včetně ovládání EZS a EPS

Nabízíme:

  • Profesní kvalifikace strážného - hrazena zaměstnavatelem
  • VIP sleva na produkty Datart
  • Sleva na divadelní představení
  • Výhodný tarif O2 Family i pro rodinné příslušníky
  • Výhodné pojištění odpovědnosti za škody
  • Pozice je vhodná i pro invalidní důchodce nebo OZZ.
  • Zaujala Vás naše nabídka? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!✔️
  • Nebo nás kontaktujte na naší bezplatné lince 800 166 600.