Technicko-obchodní zástupce pro region Jižní Čechy

Jméno/Firma
TROX KS Filter s.r.o.
Pracoviště
Evropská 710, Příbram
Požadované vzdělání
Základní
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
23. 9. 2024

Pracovní nabídka

Cíle:

Technicko – obchodní zástupce aktivně vyhledává nové zákazníky a zároveň pečuje o stávající tak, aby efektivně přispíval k neustálému růstu prosperity společnosti.

Náplň práce:

  • Aktivní vyhledávání nových potenciálních zákazníků ve svěřeném regionu Jižní Čechy
  • Péče o stávající zákazníky a udržování dlouhodobých obchodních vztahů ve svěřeném regionu
  • Prezentace produktů zákazníkům a poskytování individuálního řešení
  • Týmová spolupráce s odděleními tvorby cenových nabídek a příjmu zákaznických objednávek
  • Pravidelné reportování aktivit, výsledků a plánů obchodnímu řediteli

Co od Vás očekáváme:

  • Praxe na pozici obchodního zástupce min. 1 rok
  • Min. ukončené SŠ vzdělání s maturitou
  • Silná pro-zákaznická orientace, dynamická osobnost, team player
  • Reprezentativní vystupování, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Flexibilita, samostatnost, zodpovědnost a pečlivost
  • Komunikativní znalost AJ – min. úroveň B1
  • Uživatelská znalost práce na PC – MS Office
  • Řidičské oprávnění skupiny B – aktivní řidič

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zázemí stabilní společnosti TROX se silným postavením na světovém trhu
  • Atraktivní pracovní prostředí
  • Možnost seberealizace a profesního růstu
  • Služební vůz i k soukromým účelům
  • Notebook a telefon.
  • Zajímavé finanční a motivační ohodnocení dle prodejních úspěchů
  • Široká řada benefitů (5 týdnů dovolené, 13. plat, vzdělávací a rozvojové kurzy, stravenky, flexi pass, příspěvek na penzijní pojištění, týmové akce, aj.)