Zástupce/zástupkyně správce privátní obory - správa nemovitostí

Jméno/Firma
Leoš Novotný, a.s.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Němčina
Profese
Zemědělství, lesnictví a ekologie
Vytvořeno
23. 9. 2024

Zástupce správce největší privátní obory ČR v Bílých Karpatech

Profil společnosti:

Společnost Leoš Novotný a.s. hledá zaměstnance na pozici: Zástupce/zástupkyně správce největší privátní obory v ČR (1 600 ha) v Bílých Karpatech (na hranici se SR, 8 km od města Strážnice).

Více informací o společnosti naleznete na www.resortradejov.cz.

Náplň práce:

  • Aktivní dozor a fyzická správa nemovitostí související s oborní, mysliveckou a lesnickou činností
  • Zabezpečení přikrmování zvěře, správy mysliveckých zařízení atp.
  • Zajištění ubytovacích služeb v nemovitostech resortu Radějov
  • Aktivní komunikace na sociálních sítích dle nabízených služeb
  • Zástup za vedoucího Obory v případě jeho nepřítomnosti (prodej zvěře, komunikace s lovci atp.)

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání, ideálně absolvent lesnické školy – není podmínkou

  • organizační schopnosti
  • uživatelská znalost MS OFFICE (Word, Excel, email), orientace na sociálních sítích
  • řidičský průkaz: B, T
  • komunikativnost
  • odpovědnost
  • upřímnost
  • přednost mají žadatelé se znalostí cizího jazyka – není podmínkou, PC, problematikou myslivosti, praxe
  • přednost mají také žadatelé, kteří se umí postavit ke každé práci – „devatero řemesel“

Očekáváme:

  • loajalitu
  • časovou flexibilitu
  • vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:

  • práci na HPP

  • bydlení zdarma v místě zaměstnání
  • mzdové ohodnocení po zapracování až 50 tis. Kč /měsíčně

Místo práce: Radějov - okres Hodonín

Termín nástupu: ihned/dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.