Mechanik

Jméno/Firma
MINTH CZ s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
23. 9. 2024

Do našeho mezinárodního týmu hledáme posilu. Pokud Vás zajímají-li vás nejnovější technologie a jste manuálně, tak neváhejte a ozvěte se nám!

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za preventivní údržbu zařízení s cílem snížení chyb a zabezpečení plynulého provozu
  • Mechanické práce, zpracování kovových dílů dle dokumentace
  • Oprava a instalace zařízení
  • Spolupráce při vytváření plánu údržby zařízení
  • Podílení se na tréninku dalších členů týmu a předávání know-how
  • Spolupráce s výrobním oddělením při řešení problémů
  • Správa dílny údržby
  • Podpora technologického oddělení

Požadavky:

  • Technické vzdělání SŠ/VŠ nebo relevantní praxe
  • Znalost mechaniky
  • Zručnost a technické myšlení
  • Svařování TIG nebo MIG/MAG výhodou
  • Komunikativní angličtina velkou výhodou, ale není podmínkou. Máme mezinárodní tým – denní komunikace
  • Pozitivní myšlení a flexibilita

Nabízíme:

  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na stravování (60 Kč/den)
  • Příspěvek na dopravu
  • 25 dní dovolené
  • Příjemné pracovní prostředí s přátelskou atmosférou
  • Podílení se na novém projektu v mezinárodní společnosti
  • Možnost kariérního růstu

Jestli Vás náš inzerát zaujal, pošlete nám svůj životopis. Těšíme se!