Servisní poradce / Přijímací technik - Pardubice

Jméno/Firma
Louda Auto a.s.
Pracoviště
Hradecká 555, Pardubice
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
23. 9. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce

  • příjem vozidel do opravy a jejich předání po opravě
  • předběžná kalkulace ceny práce, náhradních dílů a příslušenství
  • tvorba servisních zakázek
  • odpovědnost za dodržování termínů
  • fakturace zakázek
  • komunikace se zákazníky během opravy vozu
  • u pojistných událostí dodání podkladů na pojišťovny komunikace s pojišťovnou

Požadujeme

  • zkušenost na obdobné pozici výhodou
  • znalost práce na PC, ŘP skupiny B
  • časová flexibilita, komunikativnost a profesionální vystupování
  • zákaznicky orientovaný přístup

Nabízíme

  • zázemí stabilní v rozvíjející se české společnosti
  • zaměstnanecký benefitní program (3 dny placeného volna, MultiSport karta, služební telefon, příspěvek na stravování, výhodné mobilní tarify do rodiny, slevy na servisování vlastního vozu, firemní rekreační zařízení a jiné)
  • nástup dohodou