Event Manager (náborový příspěvek 10.000 Kč)

Jméno/Firma
GRANDHOTEL PUPP Karlovy Vary, akciová společnost
Pracoviště
Mírové náměstí 316/2, Karlovy Vary
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Němčina
Profese
Cestovní ruch a ubytování
Vytvořeno
23. 9. 2024

Chceš být součástí hotelu, který je ikonou českého hotelnictví?

Staň se naším Event Managerem!

Jaká bude tvoje hlavní pracovní náplň?

  • komunikovat s klienty ohledně detailů plánovaných akcí včetně řešení jejich požadavků
  • připravovat harmonogram akcí, finalizovat menu a nabízet doplňkové služby
  • úzce spolupracovat s ostatními odděleními a odpovídat za informovanost ostatních oddělení hotelu
  • prezentace hotelových prostor a služeb klientovi
  • vedení související administrativy na oddělení
  • odpovědnost za přípravu, průběh a koordinaci akce
  • operativní zajištění dodatečných požadavků v průběhu akce
  • plnění dodatečných úkolů od nadřízeného

Co bys měl/a mít a umět?

  • vynikající organizační a komunikační schopnosti
  • zkušenosti s organizováním akcí
  • zodpovědnost, spolehlivost a flexibilita
  • znalost angličtiny nebo němčiny

Na co se můžeš těšit?

  • po 3 měsících od nás dostaneš náborový příspěvek 10 000 Kč a pokud k nám přivedeš svého známého, po ukončení jeho zkušební doby dostaneš jako odměnu dalších 10 000 Kč,
  • oblékneme tě (dostaneš od nás zaměstnanecké oblečení, vč. pracovní obuvi)
  • hlady u nás nebudeš (našim zaměstnancům poskytujeme stravu, a to jak obědy tak večeře zdarma),
  • vypereme ti (naše prádelna se postará o tvé zaměstnanecké oblečení, vypere ti ho, vyžehlí a vrátí zpět),
  • jsme členy velké skupiny Creditas (máš od nás nárok na zlatou kartu od banky Creditas včetně cestovního pojištění a jako bonus budeš mít zvýhodněné spořící účty a hypotéku. To vše zdarma),
  • baví tě sport? (máme pro tebe permanentku na hokej do našeho skyboxu a pro lyžaře máme skipasy na Klínovec a Plešivec),
  • rodina je základ (pokud máš děti, dostaneš od nás příspěvek ve výši 2 500 Kč / dítě)
  • občas se role musí vyměnit a ty budeš chtít, aby se někdo staral o tebe nebo budeš chtít někoho potěšit. (za rok můžeš Ty nebo kdykoliv jiný strávit v hotelu 6 nocí a to jen za 1 200 Kč / pokoj včetně snídaně a wellness),
  • je třeba se potkávat (každého půl roku organizujeme pro všechny kolegy akci typu sportovního dne v létě a novoročního večírku ve velkém stylu),
  • chceš se posunout výše (pokud máš ambice na sobě pracovat, zaplatíme ti ty nejlepší kurzy a stáže),
  • bez mobilu už to nejde (ve spolupráci s naším partnerem O2 můžeš získat pro sebe a celou svoji rodinu zvýhodněné tarify).