SPECIALISTA/KA VZDĚLÁVÁNÍ - tréninky pro učitele - Olomouc, Pardubice, Zlín

Jméno/Firma
O děti postaráno z.s.
Pracoviště
Česká republika
Úvazek
Zkrácený
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Školství a vzdělávání
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
23. 9. 2024

Jsme nezisková organizace O děti postaráno z.s. a pomáháme rodinám, aby se jim žilo lépe, aby pro ně sladění práce a osobního života bylo snazší a aby děti vyrůstaly v hodnotném a pohodovém prostředí. A do našeho týmu hledáme posilu se zkušenostmi s vedením tréninků, workshopů a školení pro lokality Olomouc, Pardubice a Zlín.

Co vás čeká

  • Hlavní téma, které u nás budete školit je trénink První psychické pomoci pro učitele - víc o něm najdete na našem webu (Nabídka - Vzdělávání - Pro školy)
  • Jde o osmihodinový (vyučovací hodiny) trénink připravený psychologem a metodikem a trénovaný na školách proto, aby učitelé věděli, jak reagovat v náročných situacích.
  • Nebráníme se ale přibrat i další témata v závislosti na dovednostech a zkušenostech vybraného kandidáta.
  • Zároveň se náš specialista vzdělávání bude účastnit našich Kulatých stolů, kde debatujeme s rodiči, institucemi a firmami o lepších možnostech pro všechny v oblasti slaďování osobního a rodinného života.
  • S kvalitou tréninků a publikační činností kolem vám pomůžeme - interní tréninky jsou samozřejmostí - hledáme kandidáta, kterého baví školit, nebojí se vystoupit před lidmi a soft skills školení ho budou zajímat i po odborné stránce.
  • Běžná administrativa je samozřejmostí

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • VŠ - hledáme přednostně studenty psychologie, nebráníme se ale ani kandidátovi se zcela jiným druhem vzdělání, pokud nás přesvědčí o svých kvalitách
  • Trestní bezúhonnost
  • Praxi v oblasti vzdělávání - školení, vedení skupin apod.
  • Práce na PC a v Google Workspace (dříve GSuits) na uživatelské úrovni
  • Komunikativnost - nejen při školení s klienty, ale i v rámci týmu
  • Samostatnost je pro nás důležitá, empatie, trpělivost a pečlivost se vám také budou hodit

Co vám můžeme nabídnout

  • Práci nabízíme na DPP/DPČ dle rozpisu školení, v případě zájmu se nebráníme ani spolupráci na IČO, pokud by to pro vás byla preferovaná možnost
  • Možnost nástupu ihned nebo dle domluvy, místo výkonu práce Olomouc, Pardubice a/nebo Zlín
  • Práci, která má smysl a umí nadchnout a bavit, ale to uvidíte sami/y, až se potkáme
  • Kolektiv, který se nebojí růst a zkoušet nové věci, ale taky chybovat, učit se a zlepšovat se den za dnem - neváhejte mrknout na naše webové stránky, uvidíte, že nabízíme velmi různorodé služby
  • Šéfovou, která ocení dobré nápady a schopnost dotahovat projekty do konce
  • Velikou podporu dalšího vzdělávání, interní kurzy i externí lektory
  • Práci, která má smysl, přesah a mění životy i společnost - na pohovoru se nás nebojte zeptat jak :-)

Jestli jste dočetl/a až sem a pokyvujete hlavou, je na čase nám poslat motivační dopis, klidně jen pár vět o tom jaké máte zkušenosti z oblasti vzdělávání a co vás baví nejen školit. A životopis, ve kterém se dočteme všechno ostatní. Prosím, posílejte nám přihlášky do výběrového řízení pomocí tlačítka “Odpovědět”.

Všem kandidátům se ozveme alespoň e-mailem s výsledkem výběrového řízení do dvou týdnů od doručení vaší přihlášky.

Těšíme se na setkání, i když v prvních kolech budou jen na dálku.

Hezký den

Eli Axmann za tým O děti postaráno