Vedoucí oddělení v Odboru právním

Jméno/Firma
Státní fond životního prostředí České republiky
Pracoviště
Olbrachtova 2006/9, Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Právo
Vytvořeno
23. 9. 2024

Do Odboru právního Státního fondu životního prostředí (SFŽP ČR) hledáme vedoucí/ho do Oddělení III., které se věnuje problematice dotačních programů.

Co Vás čeká:

  • vykonávání komplexní právní činnosti související s dotačními programy administrovanými SFŽP ČR (zejména Operační program Životní prostředí, Národní plán obnovy, Modernizační fond, Národní program Životní prostředí)
  • zajišťování metodicko-právní podpory v oblasti resortní i vnitřní normotvorby
  • příprava smluv o poskytnutí podpory a podmínky RoPD, jejich změny, zástavní smlouvy a ostatní občanskoprávní listiny, řešení jednotlivých případů majetkových, kapitálových a jiných nároků, závazků a pohledávek a zajišťování
  • zastupování zaměstnavatele v řízení před soudy a jinými orgány (na základě zvláštního oprávnění)
  • poskytování právního poradenství ostatním útvarům SFŽP ČR

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání magisterského stupně
  • uživatelská úroveň MS Office a práce na PC

Nabízíme:

  • služební poměr na plný úvazek na dobu neurčitou
  • 13. platová třída, platový tarif v rozmezí 30.780 – 45.420 Kč dle dosažené praxe
  • příplatek za vedení (minimálně 4500 Kč), osobní příplatek, odměny v návaznosti na plnění stanovených úkolů
  • vhodné i pro OZP s ohledem na profesní a kvalifikační předpoklady

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • 2 dny placeného volna pro rodiče dětí do 10-ti let věku
  • 5 dnů indispozičního volna
  • možnost čerpání home office
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na stravování (116 Kč/odpracovaný den)
  • Fond kulturních a sociálních potřeb, Multisport karta
  • jazyková výuka
  • další vzdělávání a osobní rozvoj

Nástup: listopad 2024 nebo později dle dohody

Místo výkonu: Olbrachtova 2006/9, Praha 4 (přímo u stanice metra C Budějovická)

Žádost o přijetí do služebního poměru se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem v českém jazyce musí být doručena do 2. 10. 2024.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, naleznete podmínky přihlášení a bližší informace k výběrovému řízení na webových stránkách SFŽP ČR (https://www.sfzp.cz/o-sfzp-cr/kariera/aktualne-volna-mista/detail/?id=727).

Pokud se chcete dozvědět více o SFŽP ČR navštivte následující odkazy:

  • web SFŽP ČR: https://www.sfzp.cz/
  • web SFŽP ČR/kariéra: https://www.sfzp.cz/o-sfzp-cr/kariera/
  • u nás na Fondu: https://www.sfzp.cz/o-sfzp-cr/kariera/u-nas-na-fondu/