Junior IT specialista - Brno vs. Praha - max. 10hod. týdně

Jméno/Firma
acantha, s.r.o.
Pracoviště
Praha
Úvazek
Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
23. 9. 2024

Pro naše kanceláře v Praze a Blansku hledáme šikovného "juniora", který by vypomáhal se správou IT. Jedná se o pomoc současnému IT specialistovi, který je Blansku. Jednoduše řečeno potřebujeme šikovného člověka/parťáka do Prahy, který občas zaskočí v Brně/Blansku. jedná se o obecnou, klasickou správu menší IT infrastruktury. Objem práce vychází zatím na cca 10 hodin týdně. Postupně by asi práce přibývalo.

Lokalita: Praha a Brno

Popis pozice: Hledáme šikovného juniora na IT správu, který by nám pomohl s údržbou a správou našich IT systémů. Práce je ideální pro studenta vysoké školy nebo někoho, kdo často cestuje mezi Prahou a Brnem. Pozice je na částečný úvazek, nebo brigádně.

Požadavky:

  • Základní orientace v oblasti IT
  • Schopnost samostatně řešit problémy
  • Flexibilita a ochota učit se novým věcem
  • Výhodou je zkušenost s IT správou nebo podobnou pozicí

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost pracovat jak v Praze, tak v Brně
  • Přátelský a podporující tým
  • Příležitost získat cenné zkušenosti v oboru IT